Zombi Yılbaşı Ağacı Süsleri!

yeni yıl aksesuarı, yılbaşı ağacı süsü, zombi,

Anlaşılan bu Cuma, birbiri ardına eğlenceli ürünler oltaya takılmaya devam edecek. Yılbaşına az bir süre kala piyasada çok çeşitli yeni yıl süslemeleri de kendini göstermeye başladı. Noel Baba, geyikler, melekler, kardan adamlar derken listeye bir de zombiler eklendi! Diğerleri kadar sevimli değiller ama dizilerdi, filmlerdi derken ‘zombi’ karakterlerin ne kadar moda olduğu ortada. Belki geleneksel yılbaşı kutlamalarında yer bulamayabilirler ama kafa insanların toplandığı ve her türlü acayipliğin dostlar arasında hoş karşılandığı şu yılbaşı partilerinden birinde acayip sükse yapacaklarından hiç şüphem yok!

Evet biraz kanlı tasarımlar bunlar ama hala sevimliler. Herkesin iyi dileklerini evrene saldığı özel bir günde farklı bir bakış açısı arayanlara hitap edecekleri kesin bence.

Satın almak isterseniz, tahmin edeceğiniz gibi bunlar yurt dışından bir firmanın ürünleri. Fakat online alışveriş yapabileceğiniz şu adres var: Neatoshop.com. Umarım Türkiye’ye gönderim yapıyorlardır. Her bir süsün fiyatı 9.95 Dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner