Yeni nesil mutfak dekorasyonu

ankastre modelleri, ankastre mutfak, ankastre mutfak modelleri, ankastre mutfaklar, dekorasyon mutfak, en yenİ ev dekorasyon, en yeni ev dekorasyonları, en yeni moda dekorasyonu, en yeni mutfaklar, ev resimleri, ev resmi,

Özellikle ev hanımlarının kendi hünerlerini gösterdiği yerdir mutfaklar. Mutfak ne kadar kullanışlı ver derli – toplu ise o kadar artı puan kazanır hanımlar misafir ve arkadaşlarından. Kendi aralarında eviniz konusunda derecelendirme tabi tutulurken mutfağınızı övmeleri için kendi mobilya zevklerinizi modaya uydurmanız yaşadığınız mekan için artı değer sağlayacaktır.

Mutfak dekorasyonu yaparken yapılan en büyük yanlışlardan biri mutfağın kullanım amacından çıkalarak işlevsellik yerine daha çok görselliğe önem verilmesi. Halbuki mutfak daha çok işlevsel fakat aynı zamanda görsel açıdan da hoş görülmesi sağlanacak olan evimizin güzide mekanlarındandır.

Örneğin bu hataya düşüncelerin bir çoğunda mutfak mobilyalarını iyi seçip yalnız dolaplar ile tezgah arasında fazla boşluk bırakmayarak mutfak mobilyalarını işlevsellik olarak bitiriyorlar. Önceleri yapılan dekorasyon hataları günümüz teknolojisiyle birlikte bilgisayar ortamında similasyon ile cm cm ayarlanabilir duruma getirilmiştir.

Mutfak dekorasyonu işiniz bittiyse sıra mutfak mobilyalarınıza gelmiş demektir. Mutfak mobilyanızı alırken yine birinci kural olan işlevselliğe önem vermenizi önemle rica ediyoruz. 2012 mutfak dekorasyon tercihlerinde katalog ve ürün incelemesi yapmak istiyorsanız Çiftçioğlu Mobilya Mutfak mobilyaları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner