Yengeç Burcu Dekorasyon Tarzı

astroloji, dekorasyon tarzı, Yengeç burcu,

En iyi dekorasyon tarzının sizin kişiliğinizi yansıtan ve yaşam biçiminizle örtüşen dekorasyon tarzı olduğundan zaman zaman söz ediyoruz. Evinizin sizi ne derece yansıttığı konusunda şüpheleriniz varsa, astrolojiye baş vurmak iyi fikirlerden biri olabilir. Özellikle burçlarla arası iyi olanlar bu konuda işe yarar ipuçları elde edebilirler. Yengeç burcu mensuplarının dekorasyon tarzlarına dair en temel tespitleri sıralayalım.

Yengeç burcu için evi, içinde kendini korunaklı hissettiği bir deniz kabuğu gibidir. Evde mavi ve turkuaz gibi su renkleriyle kendini daha iyi hissedecektir. Buna rağmen eve düşkünlüğü ile bilinen Yengeçler, evlerini sıcak bir atmosfere bürümeyi başaracaklardır.

Yengeç burcu için aile ve arkadaşlarla çekilmiş fotoğraflar en gözde aksesuarlar olabilir. Yengeçler geçmişi kolay kolay geride bırakamazlar ve evlerinde pek çok aksesuar aslında birer ‘hatıra’dır.

Modern dekorasyona hayır demese de, Yengeç burcu mensupları klasik tarzdaki evlerde hep daha çok huzur bulur. Evin farklı köşelerinde hobileriyle ilgili eşyalar bulunmasını sever. Evde zaman geçirmeyi seven Yengeç burcu dekorasyonda da bunu belli eder. Evde geçireceği uzun saatler için bir çalışma köşesi, kütüphane ya da ev sineması benzeri ilgi alanlarına yönelik dekorasyon yapılması kendini daha iyi hissettirecektir.

Evini seven duygusal Yengeçler, klasik tarzın yanı sıra romantik tarzda dekorasyon öğelerini de  evlerine katabilirler. Yine de sadelik hep akıllarının bir köşesindedir. Klasik ya da romantik tarzdaki seçimlerinde açık renkleri ve mümkün olduğunca az süslemeyi seçmeye çalışırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner