Yay Burcunun Dekorasyon Tarzı

astroloji, dekorasyon tarzı, yay burcu,

‘Acaba anlaşabiliyor muyuz?’ diye burçlarını karşılaştıran insanlar olduğuna göre, ‘Acaba burcuma uygun dekorasyon tarzı hangisi?’ diyen kişilerin olması da son derece doğal. Burçların özelliklerinden yola çıkarak kişilerin dekorasyon tarzına dair doğru tespitler yapıldığına şahit olmak mümkün. Yay burcundan olanlar için bakın nasıl bir dekorasyon tarzı tarif ediliyor:

Yay burcu eşya toplamaya bayılır. O yüzden etrafta gezinirken topladığınız tüm o ev aksesuarları için büyükçe bir kütüphane edinmenizde fayda var. Aksi takdirde çok kolay bir şekilde kendinizi ‘Bunları aldım ama nereye yerleştireceğimiz bilemiyorum.’ derken bulabilirsiniz.

Bu burcun mensupları rahat ve eğlenceli kişilerdir. Fazla gösterişten ve eşya kalabalığından hoşlanmazlar. Ev üzerine gereğinden fazla titizlenmezler.  Dekorasyon sırasında daha çok kendi düzenleri ve nasıl rahat edecekleri  üzerine eğilirler. Misafirleriniz ya da beklenmeyen durumlar için evinizde daha fazla yer açmanız gereken durumlarla sıkça karşılaşıyor olmalısınız.

Sanatçı ruhlu, yaratıcı burçlardan biri olan Yay burcu sade, minimalist tarza daha yatkındır. Açık renklerden hoşlanır. Ev eşyasında alçak gönüllüdür. Modern ya da klasik tarz öğelerini ruh haline göre bir arada kullanabilir. Yaratıcılığını kullanarak fazla masraf çıkarmadan son derece sıcak bir ev ortamı ortaya çıkarabilir.

Yolculuk seven bir burç olarak bilinen Ysy burcu doğaya da düşkündür. Evinde doğal malzemeler bulunmasından, bitkilerden hoşlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner