Yaratıcı Ofis Duvar Dekorasyonu Örnekleri

ofis,

Ofis dekorasyonu ev dekorasyonuna göre farklı kriterlerin göz önünde bulundurulduğu bir düzenleme gerektirir. Çalışanların gün boyu evlerinde olduğundan daha çok vakit geçirdikleri ofis ortamlarının çalışma şevkini kırmayacak biçimde, aydınlık ve sakin bir ortam sunması tercih edilir. Pek çok kişi söz konusu olacağı için farklı zevklere aynı anda hitap edebilecek, aşırıya kaçmayan ve profesyonel gözüken düzenlemeler yapılır.

Foto: myinteriordesign.us

Sadece çalışanların değil dışarıdan misafirlerin de etkilenmesi için ofis ortamı mümkün olduğuca temiz, derli toplu ve güven verici olmalıdır. Ne yazık ki çoğu firma bu saydıklarımızın ancak kahverengi mobilya ile sağlanacağını düşünebilir. Aslında işin gerçeği bu sadece zamanın gerisinde kaldığınızı gösterir. Artık çok daha hafif malzemeler, şeffaf dekorasyon öğeleri ve renkli ofis mobilyaları revaçta.

Çalışanlar üzerinde renklerin, ışığın ve sosyal ilişkilerin etkisi sürekli araştırılıyor. Hiç kimse karanlık ve izole bir ortamda daha iyi çalıştığını iddia etmiyor. Teknolojiyle birlikte hayatlarımıza giren yepyeni iş kolları, gençlerle birlikte bambaşka ofislerde sürdürülüyor. Burada görmüş olduğunuz birkaç örnekte, duvar stickerlarından ya da duvar kağıtlarından faydalanarak hem eğlenceli hem de dinamik duvar dekorasyonlarına imza atıldığını görebilirsiniz. Önemli olan hayal gücünü biraz rahat bırakmak. Üstelik bu durum müşterilerinize, sizden harika fikirler çıkacağına dair bir güvence de olabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner