Vitra Banyo Dolapları Modelleri ve Fiyatları

banyo dolabı, Vitra,

Banyo dolabı seçerken model, renk, amaç ve ölçüler bir arada düşünülmelidir. Banyo mobilyası takım olarak alınabileceği gibi ufak banyolar için tek tek parçalar da satın alınabilir. Vitra banyo dolapları modelleri arasında küçük ya da geniş banyolar için düşünülmüş pek çok dolap çeşidi bulunuyor. Üstelik farklı renk ve tasarımlarıyla sizin stilinize uygun bir tanesini seçebilirsiniz. Nasıl bir banyo istediğinizi bilerek yola çıkarsanız işiniz daha da kolaylaşır. Renkli, modern, ahşap, geleneksel gibi farklı tarzları düşünün. Beğendiğiniz banyo fotoğraflarından hangi dekorasyon stilinin sizin zevkinizi yansıttığını bulmaya çalışın. Dekorasyonun yanı sıra dolabın işlevselliğini de düşünün. Kullanışlı mobilyalar almak ilk amacınız olmalı.

Vitra Espace serisinden boy dolabı, trolley (tekerlekli) ve lavabo dolabı modellerini görüyorsunuz. Banyonuz geniş de olsa eğer depolama için fazla yere ihtiyacınız yoksa dolaplarınızı orta boy seçebilir ve banyoyu ferah tutabilirsiniz. Küçük banyolar içinse beğendiğiniz dolabın en küçük boyunu sorabilirsiniz. Vitra da pek çok dolap modeli hem geniş hem dar ölçülerde üretilmiş.

Vitra Espace serisinde fiyatlar ise resimde soldan sağa olmak üzere, boy dolabı 1412 TL+KDV ; Tekerlekli ünite 1369 TL+KDV;  Lavabo dolabı 65 cm: 968 TL+KDV

Vitra banyo dolapları modelleri arasında 60 cm ile 120 cm arasında eni olan lavabo dolapları bulabilirsiniz. Ahşap modeller kadar renkli, parlak lake dolaplar da çok şık ve modern bir görünüme sahip. Beyazdan vazgeçemeyenler de beğenecekleri tipte banyo dolapları bulabilirler.

Resimdeki Vitra banyo lavabo dolapları fiyatı ise, soldan sağa: Lavabo dolabı 45 cm. 1048 TL+KDV; 60 cm parlak mor dolap 1277 TL+KDV; Parlak beyaz 65 cm lavabo dolabı 512 TL+KDV.

Banyo dolabı seçerken mobilyanızın renk ve malzemesinin banyo duvar renginize ya da fayans döşemenize uygun olmasına özen gösterin. Eğer banyo dekorasyonu öğelerini ayrı ayrı beğernerek alır ve bir bütün olarak düşünmezseniz, bir araya geldiklerinde ortaya uyumsuz bir tablo çıkar. Bu da tek tek güzel görünen parçaların bir arada birbirlerinin özelliklerini bastırmalarına yol açar.

Fotoğraftaki Vitra banyo dolabı modellerinin fiyatlarına gelince, soldan sağa olmak üzere: Aqua 80 cm lavabo dolabı Hasiente siyah 1670 TL+KDV; Ino lavabo dolabı 120 cm 922 TL+KDV; Solitaire parlak siyah 120 cm dolap 1896 TL+KDV (lavabo ortada, sağda veya solda olabilir).

Lavabo altı dolaplarda eğer banyonuza ek dolap koyabiliyorsanız çekmeceli, daha ucuz modellerden seçebilirsiniz. Dar banyolarda ise lavabo altına eni dar ama iç hacmi geniş ve yere kadar uzanan bir dolap almak, eşya depolamak için daha uygun olacaktır.

NOT: Burada verilen Vitra banyo dolapları fiyatlarında aynı model dolabın farklı malzemeden üretilenleri arasında fiyat farklılıkları olabilir. Biz en ucuz fiyatlar yer vermeye çalıştık. Ancak mağazada seçtiğiniz modelin farklı bir rengi daha pahalı olabilir, unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner