Vintage Tarzı Köşe Sehpa Modelleri

evde icki kosesi, evde icki kosesi dekoru, tepe home, vintage, yan sehpa,

Dekorasyonda ‘vintage’ kelimesi 30’lu-40’lı yıllara gönderme yapar. O dönemi anımsatan eski desenler, mobilya biçimleri ve parlak renklerle anılabilir. Cilalı ahşap mobilyalar akla gelir. Bu tip dekorasyon öğeleri bire klasiktir. Eski dönemleri anımsatsalar da modaları asla geçmez. Bu makalede vintage tarzda köşe sehpa modellerinden örneklere yer vermek istedik. Berjer koltuklarla, çiçek desenli puflarla ya da seramik abajurunuzla birlikte çok şık durabilirler.

Bu tip ufak sehpalar köşe sehpa ya da yan sehpa olarak adlandırılıyor. Orta sehpadan farklı olarak koltuk takımının ortasına değil de koltukların arasına, antreye ya da pencere kenarında tekli koltuğunuzun yanına koyabilirsiniz. Telefon sehpası olarak kullanmak ya da evde içki dekorasyonu yapmak için de elverişli olabilirler. Bu fotoğraftaki vintage model sehpalar Tepe Home mağazalarında satılıyor.

Tepe Home ürünleri ile devam ediyoruz. Bu vintage yan sehpaların ortak özellikleri antik ahşap ve masif ağaçtan üretilmiş olmaları. Oratalama 60 cm enindeler yükleklikleri 40 cm ile 70 cm civarında olmak üzere değişiyor. Hepsi de evde ilgi çekecek ve bulundukları mekana sıcaklığın yanı sıra zarafet katacak incelikte mobilyalar.

Vintage görünümlü sehpa modellerine Mudo mağazalarında da rastlayabilirsiniz. Eskitme, huş ve tik, bu ahşap sehpaların fiyatı sol baştan olmak üzere sırasıyla: 595,00 TL / 545,00 TL / 595,00 TL.

Küçük parça mobilya olmalarına karşın hepsi de el emeği harcanmış, doğal malzemesiyle göz dolduran, sağlam mobilyalar. Dekorasyona görünümleriyle yapacakları katkı da cabası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner