Ünlü Modacı Vera Wang İmzalı Yemek Takımları

servis ve sofra ürünleri, Vera Wang, yemek takımları,

Vera Wang ismini, modayla ilgilenenler yakından biliyor olmalılar. Özellikle gelinlik tasarımıyla adından sık sık söz ettiren bir isimdir. Pek çok moda evi gibi, Vera Wang de sadece giysi değil ev ürünleri de tasarlıyor. Yatak örtüleri, vazolar ve dekoratif çiçeklerin dışında ilgimi çekenlerden biri de yemek takımlarıydı.

 

Takımlar farklı tarzlara göre tasarlanmış. Kimi daha modern kimi daha klasik çizgilere sahip. Ancak şık sofralar kurmak için son derece uygun olduklarını kabul etmek gerekiyor. Hem zarifler hem de bir sofra sıcaklığı taşıyorlar. Wang podyumdaki iddiasını evlerde de sürdürüyor.

Fiyatlara gelince, elbette bir ürün böylesine ünlü bir markanın elinden çıkınca herkesin bütçesine göre olmuyor. Açıkçası ben, örneğin bu servis ürünlerini  oldukça pahalı buldum. Çay fincanı 35 Dolar, yemek tabakları 35 Dolar, salata kasesi 80 Dolar, salata tabağı 50 Dolar gibi ürün modeline göre farklılık gösterse de aşağı yukarı bu aralıkta bir fiyatlandırma var.

Ürünler porselen ve altın rengi ya da platin süslemeler çoğunlukta. Vera Wang’in daha önce tasarladığı aksesuarlardan ilham alan desenler de kullanılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner