Tuvalet Masası Dekorasyonu

tuvalet masası,

Yatak odası takımı aldığınızda tuvalet masası da genellikle bu takımın bir parçasıdır. Eğer odanızın dekorasyonunu kendiniz oluşturuyorsanız ve yatak odası takımı yerine kendi seçtiğiniz parçalarla odayı düzenliyorsanız, tuvalet masası konusunda pek çok farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz. Alçak bir şifonyer, eski bir yazı masası ya da dresuar, elbette ayna ve bu ikiliye uygun bir sandalye veya pufu birleştirerek ortaya çok şık bir tuvalet masası dekorasyonu çıkarabilirsiniz. Aşağıda size bu konuda ilham verebilecek birkaç örnek bulabilirsiniz.

Aynanızı dikkat çekici ve sıradışı bir formda seçebilirsiniz. Ortadaki fotoğrafta bir masa yerine sadece raf kullanılmış. Yeri dar olanlar için ve küçük yatak odaları için çok iyi bir fikir. Üçüncü fotoğraftaki döner taburenin benzerlerine eskicilerde, antikacılarda rastlayabilirsiniz. Masa ve sandalyenizin odanın diğer mobilyalarıyla uygun renkte olmasını tercih etmelisiniz.

Son iki fotoğrafta aynaların çevresine asılan çerçevelerle çok güzel bir hava yakalnmış. Açık renk duvarlarla kullanılan beyaz tuvalet masalarına ayna ve aksesuarlar hem renk, hem ışık hem de sıcaklık katıyor.

Fotoğraflar: 2.bp.blogspot.com, housetohome.co.uk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner