Terazi Burcunun Dekorasyon Tarzı

astroloji, dekorasyon tarzı, terazi burcu,

Burçlara göre dekorasyon tarzı ile ilgili bilgi sahibi olmak hiç de mantıksız değil. Madem ki burçlar karakteristik özelliklerimiz hakkında doğru tespitlerde bulunuyor, karakterimizin nasıl bir mekanda en iyi kendini ifade edebileceğini de söyleyebilir. Burçlarla ilgili ön yargımızı bir kenara koyup Terazi burcunun nasıl bir dekorasyon tarzı ile birlikte anıldığına açıklık getirmeye çalışalım.

Terazi burcu dekorasyona en yatkın burçlardan biridir. Evlerinin zevkli döşenmiş olmasına önem verirler. Renk uyumu, simetri onlar için önemlidir. Pastel tonları ya da sarı ve bakır tonlarını daha çok tercih ederler.

Modayı ve dekorasyondaki en son yenilikleri de takip eden ve evinde uygulamak isteyen bir burçtur. Aynı takipçiliği teknoloji konusunda da gösterir Teraziler. Böylelikle yeni çıkan bir mutfak aletine ya da bir dergide gördüğünüz son moda bir desene Terazi evlerinde rastlamanız oldukça büyük bir olasılıktır.

Trend takipçisi olmasına karşın Terazi burcunun kişiliğinde yatan felsefe merakı evindeki aksesuarlara ve dekorasyon stiline de yansıyabilir. Evlerinde özel bir koleksiyona, sanat eserlerine ya da ender bulunan dekoratif aksesuarlara yer açar.

Yaşadığı mekanda denge ve huzur bulmaya meraklı olan Teraziler büyük deri koltuklardan, rahat edecekleri zevkli mobilya ürünlerinden ve karşısına geçecekleri son model bir televizyondan oluşan bir dekorasyonu hemen benimseyeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner