Taç Marka İngiliz Country Tarzı Yatak Örtüleri

county tarzı, İngiliz tarzı, ingiliz yatak odasi takim isimleri, yatak örtüsü,

İngiliz Country tarzı adı üstünde İngiltere’nin eski kır evlerinden ilham alan, rahat ve doğayı eve taşıyan bir tarzdır. Çiçek desenleri, eski ahşap mobilyalar, porselen aksesuarlar ve bir şömine ile İngiliz tarzını evinize yansıtabilirsiniz. Eğer İngiliz tarzı yatak odası için kolları sıvadıysanız Taç’ın yatak örtüleri arasında bu tarza uygun ürünler bulabilirsiniz.

Mor çiçekli Fidella 2 yastık kılıfı ve yatak örtüsüyle birlikte 189 TL. Ölçüleri ise 260 x 250 cm. Bu sayfadaki diğer çift kişilik yatak örtüleri de hep aynı ölçülerde.

Kerry yatak örtüsü, yastıklarıyla birlikte 159 TL. Hem beyaz hem de kahverengi ahşap mobilya ile birlikte kullanılabilir.

Country tarzı pek çok farklı ülkede kendine has karakteristik özelliklerle bilinir. İngiliz Country tarzının belirgin özelliklerinin başında rahat ve basit oluşunun yanı sıra bolca ahşaba ve çiçek desenine yer vermesi gelir. Çiçek desenine bolca yer açan bir tarzda yatak örtülerinin de nasıl görüneceği hemen kestirilebilir. Bu anlayıştan yola çıkarak Taç’ın ürün portföyünde yer alan, İngiliz tarzı yatak odalarına uygun olabilecek bazı yatak örtülerini burada paylaşmak istedim.

Dulcie yatak örtüsü ve yastık kılıflarının fiyatı 189 TL. Çiçekli deseni gözü yormayacak sadelikte ve renkleri de iç açıcı bir kır bahçesini yatak odasına taşıyor.

Bu ürünler Taç kataloğunda İngiliz tarzı başlığı ile satılmıyor. Eğer online olarak satın almak ister ve Taç’ın sitesini ziyaret ederseniz, böyle bir başlık aramayın. Tüm yatak örtüleri içinde bu çiçekli desenler gözünüze çarpacaktır.

Yukarıdaki ürün Isabella ve yastık kılıflarıyla birlikte yatak örtüsünün fiyatı 179 TL. Örtünün kavisli eteği ve etekteki biyesi de dikkat çekici.

Diğerlerine kıyasla biraz daha ağır bir havası olan ve yatak odasına farklı bir çekicilik katacak Sophia yatak örtüsünü yastık kılıflarıyla 139 TL‘ye alabilirsiniz.

Son örnekte gördüğünüz Grace adlı mavi nevresim takımı, yatak örtüsü kategorisinde olmamasına rağmen Country tarzına yakın olduğunu düşünerek onu da listeye eklemek istedim. Fiyatı: 120 TL.

Bu ürünleri online olarak Taç’ın sanal alışveriş mağazasından satın almak isterseniz: tac.com.tr/satis adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner