Stüdyo Daire Dekorasyonu İpuçları

Stüdyo daire,

Her şeyin bir araya toplandığı stüdyo bir daireyi düzenlemek zor olabilir. Stüdyo dairelerde salon, mutfak hatta yatak odası iç içedir. Hem ofisiniz, hem yemek odanız hem de dinlenme odanız olacak bu daireyi pek çok aktiviteyi zorlanmadan kaldırabilecek bir yer olarak dekore etmeniz gerekir.

Foto: Hgtv

Stoklama için yer yaratın. Raflar, dolaplar, bölmeler. Duvarları değerlendirin, kapı üstlerini, dolap üstlerini, yatak ucunu, her yeri gözden geçirin ama her yeri de doldurmayın. En azından bir duvar, odanın daha da daralmaması için boş kalmalı. Göz önündeki eşyayı yerleştirecek yerleri siz oluşturun. Kutulardan ve sepetlerden de eşyalarınızı, giysilerinizi saklamak için yararlanın.

Odaya giren ışığı engellemeyin. Açık renk, hafif kumaştan perde kullanın. Işık bir odayı her zaman daha geniş gösterir.

Farklı amaçlarla kullanılacak farklı bölgeler yaratın. Koltuk ve kahve sehpası ya da yatak ve baş ucu lambası benzeri aynı amaca hizmet edecek eşyaları birlikte gruplayın.

Foto: Apartment Therapy

Odada bir odak noktası yaratmaya çalışın. Çalışma köşesi, farklı renge boyanmış bir duvar ya da özel bir sanat eseri işinize yarayabilir.

Bir stüdyo dairede dağınık olma lüksünüz yok. Yatağınızı, giysilerinizi, kitaplarınızı her zaman yerlerine yerleştirin. Odaya çok fazla parça eşya doldurmayın. Aksesuarları sınırlayın.

Gelincik Deseniyle Dekorasyonunuzda Fark Yaratın

Dekorasyonda Lacivert Renk Uyumu

Evde Doğum Günü Süslemeleri

Altın Rengi ile Dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner