Şıklığı Garantileyen Abajur Modelleri & Fiyatları

Aydınlatma, kristal,

Evinizin aydınlık görünmesine önem veriyor olabilirsiniz ama bu her akşam ışıl ışıl bir salonda oturmak istediğiniz anlamına mı geliyor? Bazen loş ve dinlendirici bir ışıklandırma çok daha uygun olabilir. Abajurlar bu gibi durumlarda işe yarar. Üstelik dekoratif ve şık abajurlarla gece gündüz fark etmeksizin salonunuza seçkin bir hava katabilirsiniz. Burada online alışveriş sitesi Dekorasyon.com‘dan satın alabileceğiniz çok şık, bazıları İtalyan üretimi, dekoratif abajurları ve ürünlerin  fiyatlarını görebilirsiniz.

Herrea Metal Abajur Gümüş rengindeki işlemeli gövdesi ve yine desenli cam başlığıyla çok şık bir abajur. Gaz lambası görünümü özellikle gleneksel ya da vintage tarz dekorasyon sevenlerin hoşuna gidecektir. Yatak odasında, salonda ya da antrede evinizin şık görünmesini istediğiniz herhangi bir köşesinde bu abajuru rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyatı da fena değil, 152 TL.

Tolles Abajur Bu parlak gövdeli ve kadife başlıklı, güzel abajurun başlığının lacivert olduğuna emindim fakat sitede, siyah başlıklı olduğu söylendiğine göre herhalde bir ışık oyunu yüzünden ben lacivert görüyorum. Her neyse, siyah bir abajur aslında pek çok ev için daha uygun olacaktır. Özellikle de aklıma siyah beyaz ev dekorasyonunu tercih edenler geliyor. Bu tip bir dekoratif abajur aradıkları aksesuar olabilir. Fiyatı: 296 TL.

Tullip Gold Abajur Altın rengi dekorasyonun mekanı lüks ve seçkin bir havaya bürüdüğü kesin. Bu renk ister istemez sarayları ve ihtişamı çağırıştırıyor. Altın rengi, metal ayağı ve boğumlu cam gövdesinin yanı sıra beyaz üzerine sırma işlemeleri çok zarif duruyor. Yatak odasında ya da salonda çarpıcı bir görünüm sağlayabilir. Fiyatı: 689 TL. Hmm evet, biraz pahalı.

Scafati Kristal Abajur‘a bayıldım, bayıldım, bayıldım. Gaz lambası formunda, beyaz ve altın rengin işlemeleriyle çok şık, çok zarif görünüyor. Eh bu güzelliğin bedeli de bir o kadar yüksek: 1455 TL. Hadi taksitle aldık, bir de sonrasında kırılmasın diye alınacak güvenlik önlemleri var. Biraz zahmetli ama gerçekten de sayfadaki en şık ürünlerden biri.

Lucky Silver Abajur diğer ürünlere kıyasla daha sportif, daha modern bir görünüme sahip. Gümüş renkte ve çakıl taşlarını andıran tabanı zarif ve esprili görünüyor. Başlık da abajurun doğadan aldığı ilhamın devamı olarak krom dal figürleriyle süslü. Pek çok renkle bir arada kullanılabilecek ve modern ev tarzınıza yakışacak bu abajurun fiyatı: 350 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner