Şeffaf Su Isıtıcıları

Homend, su ısıtıcı,

Şeffaf su ısıtıcılarının cam gövdeleri ilk bakışta en büyük özellikleri gibi görünse de Homend marka bu ev aletlerinin başka marifetleri de var. Göz dolduran tasarımlarının yanı sıra güvenli ve pratik kullanım olanağı sunmaları da dikkat çekici. 444 32 45 numaralı telefon aracılığıyla firmaya ulaşabilirsiniz.

Homend’in ‘Thermowater’ serisindeki su ısıtıcılarının cam gövdeleri ısıya ve darbelere dayanıklı. Ürünlerin bir litre suyu kaynatma süresi ise 3 dakika.

Güvenli kullanım ise elektrikli ev aletlerinde mutlaka dikkat edilmesi bir özellik. Bu su ısıtıcılarında tedbir olarak aşırı ısındığında ya da içinde su yokken çalışmama özelliği bulunuyor.

Bu tip ev aletlerini kapatmayı ya da fişten çekmeyi sık sık unutanlar için otomatik kapanma seçeneği de iyi bir özellik olarak öne çıkacaktır.

1.2 litre su alan şeffaf su ısıtıcıları modern tasarımlarıyla mutfağında sen teknoloji ürünü, ergonomik aletler görmek isteyenlerin ilgisini çekecektir. Su ısıtıcıları sıklıkla tezgahın üzerinde ve göz önündedir. Çağdaş tarzınızı yansıtmak için mutfak aletlerini mutfak dekorasyonunda aksesuar olarak da kullanabileceğinizi unutmayın. Bu tip ev aletleri ile mutfağın modern tarzına katkıda bulunabilirsiniz.

Cam ürünlere mutfakta yer açmakta tereddüt etmeyin. Camın kendisi insan sağlığına dost bir malzemedir. Bunun dışında cam ürünler daha hijyenik, daha temiz görünürler. Bu imaj mutfağınızın görüntüsünü de etkiler.

Siyah-kırmızı, beyaz-mor ve beyaz-gri seçenekleri bulunan tombul gövdeli su ısıtıcıları pek çok mutfağın renklerine ayak uydurabilecek modeller sunmuş oluyor.

Homend satış noktalarında bulabileceğiniz bu ürünlerin fiyatı 130 TL. Mağaza adresleri için yukarıda verilen telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner