Sarı Dekorasyon Önerileri

Sarı,

Sarı rengi evde nasıl kullanmalı? Doğru şekilde kullanmadığınız takdirde gerçekten de etrafta çiğ ve enerjiyi çeken bir görüntü oluşabilir. Sıcak ve doğal bir renk olmasına rağmen sarı rengin dekorasyona dahil edildiği ev pek de fazla değildir. Burada sarı rengin ustalıkla kullanıldığı örnekler görebilirsiniz.

Sarının yanına en çok giden renkelrin başında herhalde beyaz geliyor. Hem sarı dengeleniyor hem de rengin parlaklığı ortaya çıkıyor.

Baştan aşağı sarı bir dekorasyona cesaret edemeseniz bile, sarı objelerden oluşan bir köşe, bir çalışma masası ya da banyo aksesuarları ile düzenleme yapmak fena fikir değil anlaşılan. Geniş alanları mümkün olduğunca açık renklerde tutup aralardan göz kırpacak sarı aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Her zaman koyu tonlarda ve ağır renklerde oluşmasına alıştığımız parçaların birden bire sarı renkte karşımıza çıkması hem şaşırtıcı hem de esprili bir etki yaratıyor. Bence bu resimlerde berjer koltuk da, duvar süsleri de son derece ilginç olmuş. Tabii her zaman açık renklerle dengelenmek şartıyla.

Fotoğraflar: Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner