Salonda Yere Kadar Cam Örnekleri

Bir salonun doğal ışık alması o mekanın ferah, aydınlık ve huzur dolu olacağını garantiler. Büyük pencereli bir salonunuz varsa ışıktan mümkün olduğunca faydalanmayı denemelisiniz. Elbette güneş ışığının direkt vurduğu yaz günleri için önlem almayı unutmadan. Salonda yere kadar cam olduğunda ne tip dekorasyon örnekleriyle karşılaşıyoruz, bir göz atalım.

Üst kattaki evlerde eğer evin içini görecek mesafede bina yoksa, şık bir çerçeve tercih edip perde kullanmadan son derece modern uygulamalar yapılabilir.  Günümüzde ne yazık ki şehirlerde evler birbirine daha çok yaklaşıyor ve çoğu kez böyle bir şansımız olmuyor. Bu durumda uzun ve hafif kumaşlar tercih edebilirsiniz. Böylelikle salonun genelinde bir kumaş kalabalığı göze batmaz.

Camlar büyük olunca elbette perde ayrı bir önem kazanıyor. Klasik tarzda döşenen evler için çok şık, kanatlı ve büzgülü perde modelleri bulmak mümkün.

Modern evler için ise kanatlı perdelerden ziyade büzgülü ve açık renklerde ya da dekorasyonu tamamlayacak şekilde farklı desenlerde perdeler kullanılabilir. Bir diğer alternatif de bu tip camlar için, stor perdeler olacaktır. Stor perde seçerken kullanışlı olmasına emin olmalı, camların kolay açılıp kapanacağı ve çok çabuk bozulmayacak iyi malzeme stor perdeler seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner