Retro Stil Salon Dekorasyonu – 60’lar

retro,

Evinizde retro stili uygulamayı düşünüyorsanız, 50’li yıllardan başlayarak 80’li yıllara kadar olan bir dönemi kendinize tema olarak seçebilirsiniz. Dönemi yansıtan mobilya, aksesuar ve renkler size yardımcı olacaktır. Retro stil büyük desenlere, kalın mobilyalara, parlak renklere ve eğlenceli mobilyalara ve pop kültürünü yansıtan sürpriz öğelere açıktır. Buradaki fotoğraflarda 1960’lı yılları tema olarak seçmiş, retro stil salon dekorasyon örneğini inceleyebilirsiniz.

Salonda ilk göze çarpanlar, kullanılır durumda bir şömine, doğal malzemeden mobilyalar ve odayı daha da ısıtan bir halı. Ahşap ve yuvarlak zigon sehpalar ile sarı renkteki puf kadar duvardaki güneş formundaki ayna da bizi 60’lı yıllara götürüyor.

Yerden tavana cam uygulamasıyla eve aydınlık ve ferah bir hava katılmış. Salonun bu köşesi yemek odası olarak düşünülmüş. Eski bir konsol ve aynanın yanı sıra, o yılların parlak yüzeyli ve renkli yemek masası ve sandalye takımları kullanılmış. Bu farklı malzemeler, bu şekilde bir araya geldiklerinde biri eski günlere götürmekte gecikmiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner