Renkli Bahçe Masa ve Sehpaları – Blyth

bahçe masası, bahçe sehpası, orta sehpa,

Arada bir çıkıp hava aldığınız bir bahçeniz ya da terasınız varsa, hatta balkonu da katalım; bu sehpalara sırtınızı dönemeyebilirsiniz. Lake bambudan imal edilmiş, içi saklama ünitesi olarak kullanılabilen Blyth marka bahçe masaları hem kullanışlı hem de çok şık. Şu ara Habitat‘ta satılıyorlar. (habitatturkey.com)

Renkli bahçe mobilyası kullanmak istiyorsanız bu konuda doğru bir karar verdiğiniz söylenebilir. Zira tıpkı renkli çiçeklerin yakıştığı gibi, renkli mobilyalar da bahçeye çok yakışır. Blyth masaların farklı renklerinin her biri doğanın kendi renklerine uyumlu olacak biçimde seçilmiş. Bir bahçede ana rengin yeşil olacağını var sayarsak, bu karteladaki renklerin hepsi de yeşil ile uyumlu.

Üç farklı boy seçeneği olan ürünler 48 x 43cm; 40 x 52cm ve 60 x 30cm ebadında.  Yerinizin genişliğine göre daha büyük ya da küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Bana öyle geliyor ki, geniş bir alanda farklı renklerde birkaç masa kullanmak da oldukça iyi bir düzenleme olacaktır.

Malzemesi lake bambu olan ürünün üst kısmı açılıyor ve böylece içini depolama ünitesi olarak kullanabiliyorsunuz. Bu da bence bir bahçe mobilyası için oldukça iyi bir özellik. Genellikle bahçelerde dolap, raf vs kullanılmaz ve bu tip bir saklama yeri pratik olabilir.

Fiyatlara gelince, 3 farklı modelin fiyatları küçükten büyüğe: 279 TL, 299 TL ve 349 TL.

Modern tarzda döşenmiş ve büyük orta sehpalar için yer açılamayan küçük salonlarda, orta ya da yan sehpa olarak da kullanılabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner