Pirinç Kapı Kolu Modelleri

kapı kolu, pirinç,

Bir odaya girdiğinizde kapı kolları dikkatinizi çeker mi? İyi bir dekorasyonda kapı kolları sadece ayrıntı değildir. Evinizin ve dolayısıyla sizin stilinizi öne çıkaran dokunuşlardan biridir. Kapı kollarının artık pek çok çeşidi var. Alüminyum, pirinç, rozetli, taşlı, krom derken seçmekte zorlanabileceğiniz kadar çok çeşitten söz etmek mümkün.

Kapı kolu seçerken ilk olarak metalik gri mi yoksa metalik sarı mı evinize daha çok uyuyor buna karar vermelisiniz. Mobilyanız, aksesuarlarınız ne renk? Eğer mobilya ayakları ya da çekmeceler gri ise, kapı kollarını da bu tonda seçmenizde fayda var. Evde sarı prince daha çok yer verdiyseniz, resim çerçeveleriniz altın varak rengindeyse doğal olarak kapınızda da bu rengi devam ettirmekte fayda var. Metalik gri modern evlere daha uygun bir tondur.

Satın alacağınız kapı kolunun malzemesinin paslanmaması, yüzeyin hemen soyulmaması, çabuk gevşememesi dikkat etmeniz gereken ayrıntılardır. Burada Ha-Kan Metal tarafından satışı yapılan, kendi yarattıkları Handles markalı pirinç kapı kollarına yer verdik. Gerçekten de hem çağa ayak uyduran, hem şık hem de kullanışlı bir görüntüleri var. Firmanın telefonu: (0216) 420 40 94, Ümraniye.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner