Panda Figürlü Mutfak Aksesuarları

mutfak aksesuarları, mutfak eşyaları, panda,

Pandaları sevimli bulmayan kimse yoktur herhalde. Üstelik iki siyah kulak ve iki siyah göz çevresiyle bir pandayı betimlemek mümkün. Kimi zaman giyim firmaları kimi zaman aksesuar markaları panda figürlerini ürünlerinde kullanırlar. Burada çeşitli firmaların üretmiş olduğu panda figürü içeren mutfak aksesuarları ve eşyalarına örnekler görebilirsiniz.

Bu ürünlerin hemen hepsi yurt dışından olduğu için satış mağazalarını söyleyemiyorum ama eminim Türkiye’de de benzer ürünler bulmak mümkün olabilir. Bazılarımızın mutfak tarzı daha klasiktir ve bu tip resimli aksesuarlardan hoşlanmayabilir ama bir o kadar kişi de dayanamaz ve gözüne sevimli görünen aksesuarları mutlaka edinir.

Elbette panda figürü hoşunuza gidiyor diye bütün mutfağı panda ile doldurmanız gerekmiyor belki de sizin mutfağınız için bir fincan ya da tek bir tavanızın bu tip bir esprisi olması yeterlidir. Çocuklarla yapılan kahvaltılarda ya da arkadaşlarınızı davet ettiğiniz sıcak bir sohbet sırasında ortama neşe katacaklarına hiç şüphe yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner