Nar Ev Aksesuarları

gümüşlük, nar aksesuar,

Nar uğurun, bereketin, verimliliğin sembolüdür. Tam da bir evi süslerken etrafta olmasını isteyeceğiniz objelerden biri. Seramik, cam ya da gümüş narlar dekorasyon tarzınız ne olursa olsun evinize yakışacak farklı biçimlerde piyasada bulunuyor. Şimdiye dek rastlamadıysanız ya da size cezbedici gelecek bir tanesini görmediyseniz burada size en güzel nar ev aksesuarlarını bir araya geitrmeye çalıştık.

Foto: zeyyen.com

Genellikle kırmızı renkte üretilen nar aksesuarları farklı renklerde bulmak mümkün. Mavi ve çini desenli olanlarının da havası bir başka oluyor. Ev hediyesi olarak da son derece anlamlı ve zevkli bir seçim olacaktır. İstanbul, İstinye Park Zeyyen mağazasında yukarıdaki bu şık koleksiyona rastlayabilirsiniz. Mağazanın telefonu: (0212) 345 70 17

Step Collection ürünlerine Türkiye’de İstanbu, Ankara, Adana, Antalya, Erzurum, Hatay, Eskişehir, Mersin, Ordu ve daha pek çok ilde rastlamak mümkün. Firmanın web sitesini ziyaret ederek ilinizde mağaza var mı ya da Step Collection ürünleri nerelerde satılıyor kontrol edebilirsiniz. Süslemeli, turkuaz narlar gerçekten de çok şık duruyor. Kırmızı nar vazo da salona ya da yatak odasına canlı ve uğurlu bir hava katabilir. Firmanın merkezi İzmir’de, telefon numarası ise (0232) 328 34 77.

Foto: pasabahcemagazalari.com

Osmanlı’dan bu yana kullanılan nar motifini Paşabahçe mağazalarının kataloglarına eklememesi düşünülemezdi. Gerçekten de birbirinden şık nar aksesuarları var. İlk resimdeki seramik obje 109 TL; ikinci resimdeki cam nar obje 195 TL . 10 x 12 cm ölçülerindeler, resimde daha büyük duruyorlar. Üçüncü resimdeki nar işlemeli bu harika sahanın fiyatı ise 795 TL. Tam bir koleksiyon ürünü.

Kütahya’ya yolu düşecek olanlar çini ve nar birlikteliğinin ne kadar güzel sonuçlar vereceğini görmek için çiniciler çarşısındaki Eren Çini‘ye uğrayabilirler. Nar formuyla çini birlikteliği gerçekten çok güzel bir sonuç vermiş. Firmanın telefonu: (0274) 225 10 95

Foto: Bir Kuzguncuk Dükkanı

Özellikle mat boyalı olanlar ne kadar güzel görünüyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’na yolu düşenler Kuzguncuk’taki Bir Kuzguncuk Dükkanı‘na mutlaka uğramalı. Burada çeşitli seramik sanatçılarının farklı çalışmaları satışa sunuluyor. Bu nar objeler sanatçı Nuray Ada tarafından yapılmış. Mağazanın telefon numarası: (0216) 532 96 91. Narlar bitti mi kaldı mı sorabilirsiniz.
Fazla para harcamak istemiyorum ve internetten ucuza nar objeler almak istiyorum diyenler için de seçenekler var tabii. Fotoğrafta gördüğünüz 3’lü seramik nar setinin fiyatı sadece 45 TL. Üç farklı boy çalışılmış ancak sitede ölçüler verilmediğinden size daha fazla ayrıntı veremiyoruz. ilginizi çektiyse Pasaj.com‘da bu kırmızı nar aksesuarları bulabilir ve ölçüleriyle ilgili ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz.

Açılır Kapanır Cam Masa Modelleri

Gümüşlük Vitrin Fiyatları

Dekoratif Boş Cam Şişeler

Dubleks Merdiven Modelleri

Dekorasyonda Kahverengi ile Uyumlu Renkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner