Mudo Concept Kanepeler

mudo,

Mudo Concept mağazalarının mobilya bölümünde birbirinden şık kanepelere rastlamak mümkün. Farklı malzemelerden üretilmiş, canlı ya da pastel renklerdeki kanepeler şu an indirimde görünüyor (mudo.com.tr). Mudo Concept kanepeler arasında salonunuzu tek başına şıklaştıracak modeller olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Margaux koltuk antrasit renginde ve bu renk sakinliği, huzuru ve salonunuzdan beklediğiniz rahatı size sağlayacak gibi görünüyor. 240x100x82 cm ölçülerindeki kanepe kumaş kaplama ve diğer modellere kıyasla fiyatı makul denilebilir.  1925 TL.

Perfume serisindeki pamuk ve keten karışımı kumaşı olan ikili kanepe aynı anda hem zarif hem de rahat görünmeyi başarıyor. 200x100x90 cm ölçülerindeki ikili, beyaz kanepenin fiyatı 1.750 TL.

Kahverengi Gustavia koltuk oturun diye değil de uzanmanız için göz kırpıyor sanki. Öte yandan hem rengi çok güzel hem de tasarımı çok şık. Klasik tarzı beğenenler için de çok uygun. Kanepenin iskeleti de çam ağacından. Pamuk ve keten karışımı kumaşı olan, 235 cm eninde, 95 cm derinliğinde, 72 cm yüksekliğindeki kanepenin fiyatı: 2750 TL.

Tribeca koltuğun en çarpıcı yanı hiç kuşkusuz eskitilmiş deri görünümü. Modern ya da klasik olsun fark etmez pek çok tarz için uygun olabilir. 252x110x67 cm ölçülerindeki kanepenin fiyatı 5450 TL. Eskitilmiş de olsa işin içine deri girince fiyat yükseliyor.

Patchwork tasarıma sahip bu renkli Bensington üçlü kanepe salonda renkli ve sıcak bir atmosfer yaratmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Ayakları tekerlekli, ölçülere gelince 240 cm eninde, 96 cm derinliğinde ve 77 cm yüksekliğinde. Pek çok canlı rengi barındırdığından bu renklere uygun halı, abajur ya da diğer aksesuarlarla salonda ilginç düzenlemeler yapabilirsiniz.  Ne yazık ki fiyatının da güzelliğinden aşağı kalır yanı yok: 8950 TL

İkili, üçlü kanepelere daha çok ilgi var ama eğer geniş bir salonunuz varsa bu dörtlü, siyah kanepeyi görmek isteyebilirsiniz. İskeleti ahşap olan kumaş kanepenin ölçüleri: 340x106x56 cm. Eh neredeyse 3.5 metrelik bir kanepe en geniş salonlarda bile iş görür herhalde. Fiyatı: 2625 TL. 

Köşe kanepeler özellikle de televizyon başındayken rahatça ayak uzatma şansı verdiğinden bana hep çok rahat görünüyor. Ya da iki kişi rahatça karşılıklı oturabiliyor. Yukarıda gördüğünüz Daisy sağ köşe kanepe, modern tarzı olanlara hitap edebilecek renk korumalı bir kanepe. Fiyatı: 2360 TL. 

Yine Perfume serisinden bu kez kahverengi ve üçlü kanepeyi görüyoruz. Çok güzel bir rengi var pek çok salonda diğer mobilyalarla uyumlu olarak rahatça kullanılabilir. Ölçüleri: 240x100x90 cm. Pamuk-keten karışımı kumaşı olan kanepenin fiyatı ise 1950 TL.

Sıcak Ev Dekorasyonu İçin Renklere Başvurun

Küçük Salonun Geniş Göründüğü Örnekler

Yeşil Koltuklara Ne Renk Halı?

Beyaz Koltuklara Ne Renk Duvar Boyası?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner