Modern Yuvarlak Orta Sehpa Modelleri

evim sahane ay sekliorta sehpa, orta sehpa, yuvarlak sehpa,

Bugünün dekorasyon anlayışında orta sehpalar artık sadece üzerine bardağınızı bırakacağınız bir mobilya parçası olmanın çok ötesine geçmiş durumda. Çoğu kişi için orta sehpalar evin dekorasyon anlayışı ve dahası ev sahibinin tarzı hakkında önemli ipuçları verebiliyor. Orta sehpanızı seçerken biraz özen göstermeniz ve tarzınıza uygun bir tanesini diğer mobilyalarınızla eşleştirmeniz durumunda sonuç olumlu olacaktır. Hangi orta sehpa salonum için daha uygun olur diye düşünenler burada modern, yuvarlak orta sehpa modellerini inceleyebilirler.

Nays Yuvarlak Orta Sehpa beyaz ve sade görünümüne rağmen kendine özgü bir havası olan bu orta sehpanın yüksekli 30 cm, genişliği ise 120 cm. Fiyatı ise 600 TL. Fotoğrafta beyaz kumaşla ve açık renk halıyla eşleştirilmiş ama pek çok farklı renkler birlikte kullanabilirsiniz.

Burada gördüğünüz tüm sehpaları Evgor.com.tr adresinden online olarak satın alabilirsiniz.

Uzay Orta Sehpa adından da anlaşılacağı gibi, modern tasarımlardan biri olarak göstermekten çekinmeyeceğimiz bir sehpa. Tekerlekli, ahşap lake ve koruyucu boyasıyla uzun ömürlü olacağı kadar kullanışlı da olacaktır. Yüksekliği 28 cm ve genişliği ise 100 cm. Fiyatı: 605 TL.

Point Orta Sehpa tam olarak bir yuvarlak sehpa değil belki ama yuvarlak hatlarıyla bu grupta olmayı hak ediyor sanki. Farklı bir tarzı olduğu kesin, siyah rengi de bulunuyor. Fiyatı: 630 TL.

Girne Orta Sehpa bu şekilde kullanıldığında yuvarlak bir sehpa ama dilerseniz çekmeceleri gizleniyor ve fiyonk şeklini alıyor. Hem fonksiyonel hem de daha az yer kaplayacak biçimde kullanabileceğiniz bu orijinal ürünün fiyatı: 795 TL.


Dolunay Orta Sehpa ismini duyunca sahiden de Ay’a pek çok gönderme yapan hem dolunay hem de hilal biçimlerini barındıran farklı bir model. Bu iki parça birbirine bağlı değil, yani aralarını açarak ya da ayrı ayrı yerlere yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Koyu ahşap yerine siyah renkli modeli de bulunuyor. Fiyatı: 895 TL.

Yuvarlak bir orta sehpa kullanacaksanız, yuvarlak puf, yuvarlak yastıklar ya da Duvarda yuvarlak bir ayna gibi formları eşleşecek birkaç eşyaya daha yer vermeniz sehpanızla salonu geri kalanı arasında bir bütünlük oluşturabilir.

Sehpanızı süslemeniz hem dekorasyonu tamamlar hem de salonu daha sıcak bir yaşam alanı olarak gösterir. Sehpanızın üzerine çiçek, kitap ya da mum benzeri dekoratif öğeler yerleştirebilirsiniz.

Bu dekoratif aksesuarları sehpa üzerinde ortalayarak yerleştirirseniz, bardağınızı ya da derginizi sehpaya koymak istediğinizde dekoratif objelerin yerini değiştirmekle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Sehpa üzerine kitap koyacaksınız, biraz farklı açılarda üst üste koymanız kitaplar sanki az önce okunmuş havası verir. Bunu kimseyi kandırmak için değil ama evi daha yaşayan, eşyaların kullanıldığı, rahat bir mekan oalrak göstermek için yapabilirsiniz.

Sehpanızda bardak altlıkları olması da oldukça işinize yarar. Görünür bir şekilde yerleştirmeye dikkat edin ki misafirleriniz de bardağını koymadan önce onları fark edebilsin. Böylece kimseyi uyarmak zorunda kalmaz ve sevimsiz ev sahibi durumuna düşmezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner