Modern Yatak Odası Takımları

Uzakdoğu tarzı,

Yatak odamız bir dinlenme mekanı olarak da, güne başlarken gözümü açtığımız oda olarak da dekorasyonuna özenilmesi gereken bir odadır. Çok renkli ve kalabalık bir yatak odası dinlenmek ve enerji toplamak için uygun olmayabilir. Modern yatak odası takımları sadece dekorasyon açısından değil, işlevsel olarak da kişilere huzurlu bir ortam sağlamayı amaçlar. Dağınıklığa yer vermeyen, gün ışığının tercih edildiği, sağlıklı malzemelerin kullanıldığı, sade tasarımlarla döşenmiş yatak odalarıdır bunlar. Burada Origami Mobilya’dan iki örneğe yer verdim. Uzakdoğu tarzını sevenler için de uygun olabilir.

Henge adlı bu yatak odası takımının en göz dolduran yanı kuşkusuz yatak başı ve karyolanın tek parça görünüşü. Mobilyalarınızı dilediğiniz renkte ve doğal malzemeden seçebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi Uzakdoğu dekorasyon tarzı için yatak odasına mobilya arayanlar bu ürünlere bir bakabilirler.

Yuvarlak hatlarıyla alışılagelmiş kalıpların dışına çıkan bu yatak odası takımlarını aksesuarlarınızla dilediğinizce renklendirebilirsiniz. Açık renklerle de, renkli yatak örtüleriyle de son derece zevkli bir şekilde dekore edilebilecek bir takım.

Origami Mobilya iletişim numarası: (0216) 399 5875. Firmanın Türkiye’nin farklı illerindeki mağazalarına ulaşmak için Origamimobilya.com adresinde, web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner