Modern ve Rahatlatıcı Banyo Dekorasyon Önerileri

ahşap dolap, banyo küveti,

Banyo dekorasyonu sırasında fayanslar ne renk olsun ya da çamaşır makinesi acaba banyoya sığacak mı diye kafa yorarız ama bu mekanın stresimizi atıp rahatlayabileceğimiz bir oda olabileceğini unuturuz. Bunu hatırlamak adına burada modern ve rahatlatıcı banyo dekorasyon önerilerine bir göz atabilirsiniz. Banyoların en büyük ortak özelliği, sıcak suyla doldurup bir süre kendinizi dünyadan soyutlayabileceğiniz bir küvet. İkinci olarak doğal malzemenin desteklendiğini ve ahşap banyo mobilyasının tercih edildiğini görebilirsiniz.

Eğer banyonuz doğal ışık alabiliyorsa bu ışık kaynağından elinizden geldiğince yararlanmaya çalışın. Doğal sözcüğü ne çok geçiyor değil mi? Stresten arınmanın en iyi yolu doğaya dönmek olduğu için böyle oluyor. Açık renkler, gözünüzü almayacak dolaylı bir ışıklandırma ve beyninizi yormayacak aksesuarlardan uzak sade bir dekorasyon hem modern hem de dinlendirici bir ortam için en elverişli olanıdır.

Geniş bir banyoyu dekore etme şansınız varsa, sade ve ince çizgileri tercih edip yeterince boşluk bırakarak kendinize bir dinlenme köşesi oluşturma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner