Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

değişik mutfak dekorasyonu, Modern Mutfak, Modern Mutfak dekorasyonu, Modern Mutfak tasarımları, Modern Mutfaklar, mutfak dekorasyonları, mutfak mobilyaları,

Mutfak bir bayanın en bir sürü kullandığı mekanlardan biridir. Mutfak ne civarı temiz ve aydınlık olursa bayanlar amaçlı dünyanın en lezzetli yemekler yaratacağı yerlerdir. Çoğu kadınlarn bir bir sürü saatler geçirdiği mekanlardır. Çağdaş mutfaklar o civarı yeniliklere açılmıştır ki kişilerin kullanacağı bir bir sürü aletler yapılmıştır. Yaratıldığı benzeri bir o civarı da koltuk tutarlar. Bu aletlerin ortadan kalkması amaçlı bir bir sürü mutfak dolapları ve çekmeceler saklı gözler mutfakta koltuk almaktadır . Bu gösterdiğim fotoğraflarda misafirlerinizi dahi kolay bir şekilde orada ağırlayabilirsiniz. Mutfakta en mühim birşey dolapların kapaklarının dayanıklı olması çekmecelerin ise elimizde kalmamasıdır. Tabiiki bir yandan kir tutmamasıdır. Bir Takım mutfak eşyaları üstelik setleri en minik bir şeyde kir tutmalarıdır. Mutfak mobilyaları, mutfak dekorasyonları,değişik mutfak dekorasyonu,mutfak tertip etmesi ..Ne civarı temizlesekte en güzel temizlik malzemelerini kullansakta bu lekeler çıkmazlar.

Resimleri tam olarak görebilmek amaçlı lütfen üst kısmına tıklayın.

açık gri laminat zemin siyah beyaz dolap modern mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
ahşap modern krem renk laminat mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
ahşap zeminki standart gri modern mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

beyaz geniş kare fayanslı gri tezgah siyah şeritli modern beyaz mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
bordo dolaplar ahşap krem renk mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
italyan tipi modern gemi şekli mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

krem renkli gri tezgah beyaz zeminli modern mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
modern ahşap gri fayans mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
modern koyu ahşap dolap ve tazgah krem renk fayans geniş mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

parlak siyah gri tezgah modern beyaz zemin mutfak 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri
uzun geniş modern mutfak geniş krem renk mutfak tezgahı beyaz zemin 150x150 Modern Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

 

Beyaz ve siyah kir tarafından en bir sürü gösteren renklerdir. O yüzden mutfağınızı yaptırırken ya da alırken kesinlikle malzemelerin kalifiye meydana gelmesine dikkat etmelisiniz. Mutfağınızın aydınlık olmasını istersek, ki mutfak küçük ise daha bir sürü açık renklere yönelmeliyiz. Şayet tavanı koyu nitelik yaparsak mutfak daha karanlık ve minik olabilir . Mutfağın zemini koyu nitelik ise kesinlikle duvarlar ve mutfak dolapları ve öbür aksesuarlar açık nitelik olmalıdır. Laminat kaplamalı dolap ve öbür malzemeler her an daha pratik temizlenebiliyor ve bununla birlikte silmeside daha pratik . Açık nitelik veya koyu olarak üzerinde durduğumuz siyah model mutfaklar beğenip,seviyorsanız yukarıda da dediğimiz benzeri kesinlikle kalifiye olanlarını ön tasarıda tutmanızda fayda var. Mutfak setleri hariç armatörlerinde kalifiye meydana gelmesine dikkat etmelisiniz. Değişik armatörler ile,değişik mutfak akseuarlarıyla mutfağınızı daha dekoratif yapabilirsiniz. Şayet farkındaysanız resimlerimizin birinde cam halinde bir pano göreceksiniz. Adeta bir görüntü varmış benzeri .. İşte sizlere değişik bir mutfak aksesuarı. Arzu ederseniz sizde bir deniz manzarası posteri ile cam çerçeve halinde iyi bir mutfak aksesuarı yaratıp değişik kılabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner