Modern Bahçe Sandalyeleri

sandalye,

Tanıtımını yaptığım pek çok ürünü tanımlarken ‘modern’ sözcüğünü kullandığımın farkındayım. Fakat bu sade tasarımına rağmen geleneksel çizgilerin dışına çıkmayı başaran, renkli ve rahat olduğu fotoğraflardan bile anlaşılan sandalyeleri başka nasıl tarif edebiliriz ki? Tasarımcı Ben Fredriksson tarafından tasarlanmış olan bu ürünlerin tek kötü yanı, bize yazın geride kaldığını hatırlatması.

Bahçenize sandalye seçerken her türlü hava koşullarına dayanıklı, ahşap mobilyalar seçmeniz bahçenize hem şık hem de samimi bir hava katar. Ahşap, rattan, bambu gibi malzemelerden üretilen sandalyelerle bahçenin doğallığını da bozmamış olursunuz. Plastik ucuz ve çok yaygın bir bahçe mobilya malzemesi olmasına karşın fark yaratmak için uygun bir malzeme olmayabilir.

Bu ürünlerde örneğini gördüğünüz gibi ahşap malzeme kullanmanız renkten mahrum kalmanız anlamına gelmiyor. Bu sandalyeler ne yazık ki Türkiye’de satılmıyor ama bahçenizi önümüzdeki yaz için hazırlarken size ilham verebilir diye düşünüyorum. Bazen dekoratif olması için eşyaların abartılı özellikleri olması gerektiği hissine kapılırız ama aslında çoğu zaman basit olan daha güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner