Lambri Dekor Nedir?

lambri,

Lambri iç ya da dış cephe duvar kaplaması için kullanılan bir panel-kaplama sistemidir. Ahşap, PVC, metal malzemeden üretilebilir. Farklı renklerde ve desenlerde lambri dekorlar bulunmaktadır. Ahşap lambriler kiraz, fındık, meşe gibi farklı ağaç türlerinde seçilebilir. Duvar köşeleri ve dönüşler için özel uygulama yapılabilir ve sorun olmaz. Dayanıklıdır, özel bakım istemez, kolay temizlenir ve ısı ya da nemden etkilenmez. Ahşap lambriler pek çok farklı keresteden, farklı genişliklerde üretilirler.

Önceleri daha çok iç mekanlarda tercih edilen lambri kaplamalar şimdilerde dayanıklılığı artırılmış ürünler sayesinde artık dış cephelere, pergole ve kapılara da uygulanabiliyor.

İç mekanda ise desen baskılı, parlak ya da mat olmak üzere farklı modellerde PVC lambriler arasından tercih yapabilirsiniz. Bu ürünler prefabrik yapılarda ya da banyolarda da kullanılabilir.

Lambri fiyatları metrekare ya da metreküp üzerinden belirtilir ve metrekaresi ortalama 10 TL olmak üzere PVC lambri dekorlar bulunabilir. Ahşapta ağacın kalitesine göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. 2. kalite bir ahşap lambrinin ortalama metrekare fiyatı 25 TL civarındadır.

Bu konuyla ilgili merak ettiğiniz başka sorular varsa bize göndermeniz halinde cevaplayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner