Lâlay Marka Kilim Modelleri

kilim, Lalay,

Dekorasyon tarzınız ne olursa olsun, el emeği göz nuru bir kilim için evde her zaman yer bulunabilir. Farklı desenleri, işçiliği ve odaya kattıkları sıcaklık sayesinde pek çok evde zemin kilimlerle renklendirilir. Antrede, holde, koridorda, mutfakta ya da salonunuzda kısaca evin hemen her köşesinde bu güzel kilimlere yer açabilirsiniz.

Burada gördüğünüz tüm kilimler Lâlay ürünleri. İstanbul, Beyoğlu / Galata’da mağazası bulunan firmada buradakilerin yanı sıra daha pek çok model bulunuyor. Fiyatlar kilim modeli ve ölçülerine göre ortalama 800 TL ile 1600 TL arasında değişiyor.

Kilimler eskitilmiş, yamalı, çaput ve güllü olmak üzere dört farklı kategoride gruplanmış. Farklı renklerde, rengarenk, eskitilmiş ya da yamalı model olması fark etmeksizin evinizde göze çarpan bir değişiklik yapabileceğiniz şıklıkta. Özellikle patchwork / yamalı modeller canlı renkleri ve geleneksel desenleriyle benim en hoşuma gidenler oldu.

Turkuaz ya da mor gibi tek renkli kilimler özellikle renklerle arası iyi olan evlerde zemini dekorasyona katmak için pratik bir çözüm olacaktır. Renkli modellerin yanı sıra daha nötr renklerin kullanıldığı kilimler  de firmada epey çeşitli.

Mağazayı telefonla aramak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Kağıthane’deki merkez ofisi arayabilirsiniz: (0212) 210 19 21. E-posta göndermek isteyenler info@lalay.net adresine yazabilirler.

Mağazaya uğrayacak olursanız bambu, pamuk ya da keten peştamallere de bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Web adresi: lalay.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner