Küçük Yemek Masası Modelleri & Fiyatları

küçük masa modelleri,

Yemek odası takımlarına eğer şöyle bir göz attıysanız vitrini, gümüşlüğü, TV sehpası, masası ve sandalyeleriyle salonda pek de küçümsenemeyecek bir yer açma gereğini de fark etmişsinizdir. Salonunuz ufaksa ne yapabilirsiniz? Hem koltuk takımınızı hem de bir yemek odası takımını sığdıracak yeriniz olmayabilir. Bu durumda küçük salonlar için uygulanabilecek birkaç yöntem vardır.

İlk olarak pek çok mobilya mağazası yemek takımlarındaki ürünleri tek tek de satabilir ve böylelikle siz de, ancak salonunuza sığdırabileceğiniz kadar ürün satın alabilirsiniz. Örneğin eğer bir yemek odası takımı masa, sandalye, vitrin, Tv ünitesi, konsol gibi 5 parçadan oluşuyorsa siz sadece masa, sandalye ve vitrini almakla yetinebilirsiniz.

Bunun dışında başka bir yöntem de mutfak masalarına yönelmek olabilir. 4 kişilik standart bir dikdörtgen yemek masasının ölçüleri genellikle en az 90 x 120 cm olur. Bu ölçülerde şık bir mutfak masası sizin için ideal bir yemek masası olabilir. Adı mutfak masası olsa da, mutfak masaları da yemek sofrası olarak düşünülür. Tek fark, mutfağa sığabilmeleri için daha dar ölçülerde üretilirler ve genellikle bir mobilya takımı söz konusu değildir. Bu düşünceden yola çıkarak Amanos Mobilya‘nın mutfak masalarına bir göz gedirdik. Camlı ve ahşap modelleriyle salon dekorasyonunu bozmayacak oldukça hesaplı modeller olduğunu gördük. 130 x 80 cm ve 120 x 70 cm ölçülerindeki masalardan bazı modelleri ve fiyatları burada görebilirsiniz. Ürünler 2 yıl garanti süreli.

İstanbul Maltepe’deki firmanın telefon numarası: (0216) 417 02 00. İnternet sitelerinden online alışveriş yapmanız da mümkün.

Bu ahşap boyalı yemek masasının ceviz dışında krem ve naturel ahşap renkleri de bulunuyor. 120 x 70 cm ölçüsündeki masanın fiyatı 329 TL.

Modern döşenmiş evler için uygun olabilecek cam yemek masasının 80 x 130 ölçüsündeki modelinin fiyatı 299 TL. Füme ve şeffaf olmak üzere 2 renk camdan birini seçebilirsiniz.

Ahşapla cam birlikteliği hem şık hem de farklı dekorasyon stillerine uyumlu bir beraberlik sergiliyor. Ahşap ayaklı cam yemek masasının hem 120’lik hem de 130’luk ölçüleri mevcut. 130’luk masanın fiyatı 379 TL.  Ayaklarda açık renk ahşap seçme şansınız da var.

Yuvarlak masada yemek yemek daha samimi bir ortam demektir. Bu camlı şık masanın çapı 100 cm ve dar salonlar için ideal. Fiyatı 349,90 TL.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı tip desenli camı olan ve ayakları boyalı bu masa siyah beyaz dekorasyonlu evlerde çok şık durabilir. Fiyatı 229, 90 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner