Küçük Tuvalet Dekorasyonunda Cesur Renkler

küçük tuvalet,

Küçük tuvaletler (misafir tuvaleti de deniyor bazen), evin en küçük odalarından biridir. Duvarlarda farklı renkleri kullanmak için de müthiş bir fırsattır. Küçük odalarda koyu renk duvar kullanmayın diye hep söylüyoruz ama bu kez bu kuralı yıkabiliriz. Bu daracık odayı etkileyici kılmanın daha iyi bir yolu yok çünkü. Küçük tuvalette farklı renklere bir göz atalım.

Özellikle de evinizin geri kalanı sade ve pastel tonlarda döşeliyse görenleri şaşırtacak, sürprizli bir küçük tuvalet fikri kulağa hoş geliyor. Bir boya kataloğu aracılığıyla seveceğiniz, şöyle canlı ve parlak bir renk seçip biraz eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Bahar çiçeklerinden esinlenen tatlı bir mavi-mor tonu ile, bu küçük odayı fazla boğmadan renklendirebilirsiniz. Beyaz bir lavabo ve lavabo dolabı, açık renk bir lamba ve ilginç formlu bir ayna ile dekorasyonunuz tamamdır. Banyo yerine küçük tuvaleti daha çok kullanmaya başladığınızı fark ederseniz, şaşırmayın.

Kırmızısı ağır basan vişne rengi bir duvara açık renk ahşap banyo dolabı yakışacaktır. Bu rengin enerjisi, tuvalete girer girmez fark edilebilir. Kırmızı tonları ile birlikte altın sarısı ve parlak aksesuarlar kullanılabilir ve küçük tuvalette saray havası estirebilirsiniz. Siyah ve bronz kullandığınızda Asya tarzına yaklaşabilirsiniz.

Koyu renk duvar kullanacağınız için aydınlatmaya önem vermelisiniz. Banyo için seçtiğiniz aydınlatma ürünlerinin içeriyi yeterince aydınlattığından ve dekorasyonunuzun hakkını verdiğinden emin olun.

Kiremit rengi de bu küçük odayı hem ısıtacak hem canlandıracak renkler arasındadır. Ahşap ve ferforje ile birlikte kullanıldığında oldukça güzel sonuçlar elde edilir. Kolaylıkla hem rustik hem çağdaş bir tarz ortaya koyabilirsiniz.

Modern ve minimalist bir tarz isteyenler küçük tuvalet duvarında gri rengi ve grinin yanında krom, metal ya da cam aksesuarları kullanabilirler.

Mavi, suyun en çok özdeşleştirildiği renklerden biri olduğu için elbette mavinin de farklı tonları küçük tuvalete yakışacaktır. Maviyi beyaz ve yeşille birlikte kullanarak ister gündüz ferahlığından ister gece derinliğinden ilham alan bir tasarım ortaya çıkarılabilir.

Çikolata rengiyle banyoya lüks bir hava katabilirsiniz. Altın sarısı, gümüş rengi ya da bronz aksesuarlarla küçük tuvaletiniz evin en havalı odalarından biri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner