Küçük Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı, perde nasıl seçilir,

Mutfakta yeriniz darsa bu çok can sıkıcı bir durum olabilir. Evde tek kişi bile yaşıyor olsanız, en az dört kişilik bir yemek takımı vardır. Elektrikli mutfak aletleri başlı başına yer tutan eşyalardır. Kepçesinden limon sıkacağına, almasan olmaz mutfak gereçlerinin sayısı da küçümsenemez. Eğer dar bir mutfağa düştüyseniz, mutfağı nasıl sığdıracağınızı kara kara düşünmeye geçmeden önce bazı önerilerimize kulak verebilirsiniz.

trade-exporter.com

Küçük bir mutfak için mutfak dolabı almaya karar verdiğinizde, sizin mutfağınıza özel çözümler üretebilecek bir firmaya gidin. Örneğin duvarların birleştiği köşeye de kapaklı bir dolap yaptırabileceğiniz bir firmaya. Buzdolabınızı biraz kısa boylu seçerek buzdolabı üzerine dolap ekleyebilirsiniz.

Mutfak kapınızdan fedakarlık etmeye ne dersiniz? Böylece kapı arkası derdi olmadan, kapı arkasına denk düşen duvara da dolap ekletebilirsiniz.Ayrıca standart bir mutfak dolabının sığamayacağı genişlikte boşluklarınız varsa buralara özel ölçülerde, küçük mutfak eşyalarınızı ya da yiyecek paketlerini veya konservelerinizi koyacağınız çekmeceli bir dolap ya da raf yaptırabilirsiniz.

Mutfakta minik bir merdiven tutmanız tavana dek çıkan dolaplar yaptırmaktan kaçınmamanızı sağlayabilir. Küçük mutfaklarda bu kadar çok kapaklı dolap klostrofobik bir etki yaratabileceğinden kapaksız dolapları da düşünmelisiniz. Ya da az sayıda dolabı tavana kadar düşünebilir ve böylelikle içi geniş az sayıda mutfak dolabı taktırmış olursunuz.

Foto: batamhousing.com

Tezgah altında bolca çekmece olması iyidir. Çekmeceler küçük mutfak eşyaları için raflardan daha kullanışlı olurlar.

Mutfak dolaplarınızı ve duvarlarınızı açık ve canlı renklerde seçerek mutfağı daha geniş gösterebilirsiniz.

Mozaik Basamaklar

Hardal Rengi ile Dekorasyon Önerileri

Kullanışlı Ayakkabılık Modelleri

Perde Nasıl Seçilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner