Küçük Banyo İçin Dekorasyon İpuçları

duş perdesi, küçük banyo,

Banyosu küçük olanlar için dekorasyon sanki bir lüks gibi görünebilir. Oysa tam tersi, dar mekanlarda dekorasyon daha da ön plandadır çünkü bu mekanı daha geniş göstermek ve küçüklüğünü unutturup rahat ve iç açıcı bir yer haline getirmek gerekir.

Bu fotoğrafta banyonun tamamını göremesek de klozet, küvet ve lavabonun birbirine yakınlığından ufak bir banyo olduğunu çıkartabiliyoruz. Klozet çevresinin ne kadar akıllıca değerlendirildiğine bakın. Tek kapaklı bir dolap, banyoda nereye koyamayacağınız pek çok banyo eşyasını saklayabilir. Ayrıca dolabın üstünü de yedek şampuan, sabun benzeri ürünleri saklamak üzere kullanabilirsiniz. Dolap ve klozet arasındaki mobilya rengine uygun çerçevelenmiş resim küçük bir ayrıntı ama dekorasyona katkısı büyük olmuş. İnsanın baktıkça bakası geliyor. Kızıl kahveyle son derece iyi bir kombinasyon olarak duş perdesi hardal rengini içeriyor. Yine de perdenin tümü renkli değil, bu durumda banyonun daha da küçük algılanmasına sebep olabilirdi.

Duvarlar ve fayans açık renk. Bu da küçük mekanları büyük göstermenin en kestirme yollarından biridir. Zemin ve duvar renginde açık kullanarak hem odanın geniş algılanmasını hem de daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf: Apartment Therapy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner