Kova Burcunun Dekorasyon Tarzı

astroloji, dekorasyon tarzı, kova burcu,

Burçlar hakkında onca tartışma devam ederken şu bir gerçek ki bir türlü astrolojiyi bir kenara atamıyoruz. Kimi zaman öyle burç yorumları oluyor ki, insan ilgisiz kalamıyor. Gündelik hayatımızdan pek çok konu başlığını burçlarla birlikte yorumlamak mümkün. Bunlardan biri de ‘dekorasyon’. Bakalım Kova burcunun dekorasyon tarzı diğer burçlara göre ne gibi farklılıklar barındırıyor.

Bir Kova burcu evindeyseniz pahalı elektronik aletlerin arasında orta sehpaya ulaşmanız zaman alabilir. Teknoloji pek çok insanı yorarken Kova burcuna kendini iyi hissettirir. Bu burcun mensupları evlerine bolca bitki ve güneş ışığı sokmalı ki, doğal yaşamı kendilerine hatırlatsınlar.

Pahalı oyuncaklarına bakıp bir Kova’nın evine çok fazla masraf yapacağını düşünmeyin. Sade ve modern tasarımları severler. Rahatlarına düşkünlerdir ama mobilyanın rengi ya da kumaşındansa işe yararlılığını ön planda tutarlar.

Dekorasyona meraklı Kovalar ise evleri için özel ve dikkat çekici eşyaları bir araya getirmeyi severler. Başka yerde göremeyeceğiniz aksesuarlara bir Kova evinde rastlayabilirsiniz. Bunu sağlayan ise Kova’nın meraklı ve araştırmacı ruhudur. İlginç ürünler, onlarçok çaba harcamadan kolayca ağlarına takılır.

Sadeliğine ya da teknolojiye düşkünlüğüne rağmen Kovaların gelişmiş bir estetik anlayışı vardır. Seçtikleri az sayıda parçayı da özenle ve mantıklı düşünerek seçerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner