Koç Burcunun Dekorasyon Tarzı

astroloji, dekorasyon tarzı, koç burcu,

Burçlarla ilgilenmediğini iddia edenler bile zaman zaman astrologlardan gelen doğru kişilik saptamaları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Evine düşkün olmayan bir Yengeç’e ya da güzel bir sofraya hayır diyecek bir Boğa’ya zor rastlanır. Durum böyleyken biz de burada burçlarına göre kişilerin dekorasyon tarzı nasıl şekilleniyor, hangi tarz evde daha çok huzur bulabilirler bakalım dedik. İlk olarak Koç Burcu ile başlayalım.

Koç burcu elektronik ev aletlerine düşkündür ve son teknoloji ile donatılmış, en pratik ev aletlerini evinde bulundurmak ister. Örneğin yer kaplamayacak, son model bir LCD ekranı duvarına asmaktan hoşlanacaktır.

Bağımsızlığına son derece düşkün olan Koç burcu için dağınıklık özgürlüğünün kısıtlanması anlamına geldiğinden, minimalist tarzda ve daima toplu görünen bir evde daha rahat edecektir.

Rahat bir koltuk, parlak renkte az sayıda aksesuar ve rahatça uzanacağınız büyük, yumuşak yastıklar eğer Koç burcuysanız sizin için ideal bir dekorasyon tarzı oluşturabilir.

Koçlar geleneksel ve modern tarzı bir arada kullanmayı tercih edebilirler. Dekorasyonda beklenmedik renkler ya da objeler kullanıp misafirlerini şaşırtmayı severler. Fazla kalabalık yaratmaması şartıyla sade çizgilerde ama oldukça rahat bir kanepeyi, antika bir abajurla tamamlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner