Klasik Tarz Salon Takımları

klasik,

Klasik tarzda dekorasyona karar verdiyseniz mobilya satın alırken ya da aksesuarlar üzerine kafa yorarken dikkatli olmalısınız. Klasik tarzınız çok çabuk bir şekilde salonu kalabalık ve dağınık bir havaya sokabilir. Süslü mobilyalar, parlak kumaşlar, canlı renkler, oymalı ya da işli aksesuarlar derken bir anda hiç istemediğiniz bir görüntü ortaya çıkabilir. Klasik dekorasyon tarzı ile ilgili önemli ipuçları vereceğiz ama bu sırada Tarz Mobilya‘nın klasik salon takımlarına göz atmak isteyebilirsiniz. (0216) 443 0 445 no’lu telefondan ayrıntılı bilgi alabilir ya da Tarzmobilya.com adresinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Efes Avangarde Koltuk Takımı, 3.528 TL

İlham aldığınız o eski dönemlerde sadece mobilyalar değil binalar da yüksek tavanları, geniş pencereleri, oymalı tavanları ya da duvar süslemeleriyle de klasik tarzı yansıtıyordu. Bugün bu tip eski binaların sayısı çok fazla değil ama yine de klasik dekorasyonu modern bir apartman dairesinde uygulamak için klasik tarzda salon takımlarından ve antika veya antika görünümlü aksesuarlardan yararlanmanız mümkün.

Lorden Avangarde Salon Takımı, 4.954,50 TL

Bu tarzla birlikte desen kullanmaktan korkmayın. Desenli duvar kağıtları bu stilin vazgeçilmezleri arasındadır. Fazla desenin yorucu olacağını düşünüyorsanız, belli belirsiz desenli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Hatta salonun tüm duvarlarını değil de tek bir duvarını duvar kağıdı ile kaplayıp diğer duvarları uyumlu tonda boyatabilirsiniz.

Lady Avangarde Salon Takımı, 3.577,50 TL

Klasik tarzda bir salon dekore ederken antikalar ya da antika görünümlü ve hatta buradaki mobilya takımları gibi yeni üretilmiş mobilya stilleri bir arada kullanılabilir. Ancak tarzınızı öne çıkarmak için aksesuarlarınızın klasik tarzda olmasına özen gösterin. Klasik avizeler, bronz lambalar, antika çerçeveler kullanabilirsiniz.

Feriha Avangarde Salon Takımı, 3.451,50  TL

Eviniz yüksek tavanlı olmayabilir ama bunun için yapabileceğiniz ufak bir hile var. Uzun perdeler alıp, tavana mümkün olduğunca yakın bir şekilde asarak göz yanılsaması yaratabilir ve salonun yüksek tavanlı algılanmasını sağlayabilirsiniz.

Sultan Avangarde Koltuk Takımı, 3.393,01 TL

Klasik tarzda bir salonun dikkat çekici olacağı kaçınılmazdır. Cilalı mobilyalar, parlak aynalar, lüks duygusu yansıtan kumaşlar, pırıl pırıl kristal avizeler ya da şamdanlar, göz alıcı parlaklıkta kapı kolları mobilyalarınızı tamamlayacak ve stilinizi vurgulayacak diğer dekorasyon öğeleridir.

Yosun Avangarde Salon Takımı, 2.911,51 TL

Eğer bir renk skalası belirler ve bu skalayı sadece 3 renkle sınırlayabilirseniz, klasik tarzınızın yine de sadeliği yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Elbette minimalist bir salon ortaya çıkarmanız çok olası değil ama yine de karmaşa yaratmanın önüne geçmeniz gerekir. Açık renk duvarlar klasik tarzda mobilyaların ihtişamını dengelemek için iyi bir yöntem olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner