Kilim Mobilya Modern Berjer Modelleri & Fiyatları

berjer, kilim mobilya, terkli koltuk,

Sırtı ve kolları da dahil olmak üzere gövdesi kumaş kaplı, oturma yeri diğer koltuklara göre daha derin olan, yastıklı ve kollu koltuk modeline berjer denir. Berjerler Fransız saraylarında da bizlerin evlerinde de kendine yer bulabilen ve yüz yıllardır modası geçmeyen koltuklardır. Kilim Mobilya‘nın modern berjer modelleri, içinde bulunduğumuz modern zamanlarda berjerin nasıl yenilendiğini gösterebilir. Sadece geleneksel tarzda döşenmiş evler değil, pek çok farklı stildeki evler için de uygun bir berjer bulunabilir.

Özellikle soldaki fotoğraftaki Twist dönen berjer koltuk en yaratıcı berjer tasarımlarından biri. Fiyatı: 690 TL.

Sağdaki Papatya berjer ise: 410.15 TL.

Berjerleri ikili olarak alabilir ve kanepenizle bir takım oluşturabilirsiniz. Kumaş ve gövde uyumuna dikkat etmelisiniz. Örneğin mobilyanız metal gövdesiliyse Twist berjer daha uygun olacaktır. Ahşap mobilya ağırlıktaysa Papatya berjer modelini düşünebilirsiniz.

Soldaki fotoğrafta Nirvana tekli berjeri görüyorsunuz. Fiyatı: 406 TL. Koyu rengiyle pek çok mobilyaya eşlik edebilir.

Sğdaki fotoğrafta ise beyaz salonunuza uygun olabilecek sadelikte, modern görünümlü Eylül tekli berjer var. Fiyatı: 425.50 TL.

Soldaki fotoğrafta diğer berjerlerin aksine romantik bir tarza uyabilecek, çiçekli Leon berjeri görüyorsunuz. Fiyatı: 425 TL.

Sağda ise deri berjere modern tasarımıyla iyi bir örnek oluşturan Florya tekli berjer var. Fiyatı: 357.51 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner