Kenwood Kırmızı Mutfak Aletleri

Kenwood, kırmızı, mutfak aletleri,

Kırmızı her zaman her yerde iddialı bir renktir. Kırmızı bir kanepe ya da kırmızı ruj veya kırmızı araba fark etmez. Herhangi bir ürünün kırmızı renkli olanını seçtiğinizde dikkat çekici bir seçim yaptınız demektir. Kalbin, kanın, tutkunun, aşkın rengi kırmızıdır. Böyle ateşli bir girişin ardından sıra kırmızı mutfak aletlerinden söz etmeye geldi. Her gördüğümde bana çok çekici gelen ve pek çok farklı renkte mutfağa yakışacak tasarımlara sahip Kenwood kırmızı mutfak aletlerinden söz etmek istedim.

Tereyağlı kızarmış ekmek ve yanında bir bardak taze kahve. Kahvaltının sağlıklı beslenme için gerekliliğini duymayan kalmadı ve işinizi kolaylaştırıp keyfinizi de ikiye katlayacak bu mutfak aletleriyle günün en önemli öğününü atlamamayı alışkanlık haline getirebilirsiniz belki.

Bu fotoğraflarda soldaki ekmek kızartma makinesinin fiyatı 159.90 TL ve sağdaki kahve makinesi 299.90 TL.

İki farklı modelde su ısıtıcısı ve en son fotoğrafta da yine kırmızı blender görüyorsunuz. Bu ürünleri mutfak tezgahında bir arada düşününce başka herhangi bir desteğe gerek kalmadan mutfakta sıcak ve şık bir atmosfer yaratacaklarını düşünüyorum.

Bu fotoğraflarda her iki su ısıtıcısının da fiyatı: 169. 90 TL ve blenderın fiyatı: 399.90 TL.

Fiyatlar her bütçe için uygun sayılmaz ama bu ürünleri Boyner mağazalarından taksitle alabileceğiniz aklınızda bulunsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner