İstikbal Mutfak Sandalye Modelleri ve Fiyatları

mutfak sandalyesi,

Bir mutfağın hem samimi hem de kullanışlı olmasını sağlayan önemli mutfak mobilyaları arasında mutfak masası ve sandalyelerini sayabiliriz. Mutfakta yeri olmayanlar bu mutfak için düşünülmüş ürünleri yemek odasında da kullanabilirler. Piyasada çok çeşitli modellerde mutfak sandalyeleri olması doğal. Her evin kendi tarzı ve kendi renkleri var. Bu nedenle modern, klasik, ahşap ya da deri sandalyeler üretiliyor. Bu yazımızda İstikbal mutfak sandalye modelleri ve fiyatlarını bir arada bulabilirsiniz.

Sigma sandalyeleri beğendiyseniz koyu ve açık ahşap renginde iki farklı seçeneğiniz var. Mutfağınızda ahşap mutfak dolapları kullandıysanız, dolaplarınıza uygun tonda sandalyeler seçebilirsiniz. Sandalyelerin ince metal ayakları modern dekorasyon tarzını benimseyenlerin hoşuna gidecektir. Bu sandalyelerin adet fiyatı 62.40 TL.

Special sandalyelerin farklı ayakları en dikkat çekici yönü diyebiliriz. Beyazın dışında kahverengi ve siyah renk seçenekleri de bulunuyor. Son derece konforlu görünen bu sandalyelerin adet fiyatı 136.80 TL.

Effect serisinin çizgili dokusuyla dikkat çeken bu mor veya beyaz renkte satın alabileceğiniz metal bacaklı sandalyelerinin adet fiyatı: 99 TL.

Geleneksel çizgilerden tamamen uzaklaşan bu özel tasarımlı sandalyeleri ister mutfakta ister yemek odasında kullanarak dekoratif özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Valeri sandalyelerin adet fiyatı 140.40 TL.

Class sandalyeler adları gibi ölçülü ve resmi bir tasarıma sahipler. Yumuşak arkalıklarıyla uzun saatler masa başında oturmanızı sağlayabilirler. Siyah ve beyaz renkteki bu sandalyelerin adet fiyatı: 149.40 TL.

Yine hem modern hem de ölçülü bir görüntüsü olan sandalye modellerinden Avangard serisini görüyorsunuz. Kapitone dokulu bu ürünlerin adet fiyatı:  99 TL.

Mutfağın samimi havasını tamamlayacak, modern görünümlü ve farklı tasarımıyla enerjik görünen bu Viva sandalyelerin tanesi  99.60 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner