İstikbal Kırmızı Mutfak Sandalyesi

kırmızı, mutfak sandalyesi,

Mutfağınıza masa ve sandalye koyma şansınız varsa herhangi bir ürün satın almadan önce mutfağınızın renklerini ve tarzını dikkate almanız gerektiğini hatırlayın. Büyük mutfaklar için daha kolay seçim yapılabilir ama küçük mutfaklar için daha az yer tutan bir masa gerekir. Bu tip masalar için benim önerim ofis mobilyalarına bir göz atmanız. İlk bakışta tuhaf gelebilir ama ofis mobilyaları satan mağazalarda çok şık ve ufak masalar olabiliyor. Burada İstikbal‘in Alfa mutfak masası ve kırmızı mutfak sandalyesine yer verdim. Yeriniz varsa, pek çok dekorasyon tarzına yakışacak, renkli ve modern bir takım.

Geleneksel tarzı çağrıştıran bu kırmızı mutfak sandalyeleri, cam masayla bir araya gelerek modern bir stili yansıtıyorlar. Siyah, beyaz ve gri bir mutfakta olduğu kadar, ahşap dolaplı bir mutfakta da kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Metal ayaklara uyumlu olarak krom mutfak aletleri, metal kapak kulpları, metal aydınlatma ürünleri ve çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Fotoğrafta gördüğünüz sandalyelerin bir tanesi 97.80 TL.

Cam masanın fiyatı 303.60 TL. Masa ölçüleri 70 x 120 cm ve yükseklik 75 cm.

Kırmızı rengi ve metal malzemeyi bir araya getirirken ilham alabileceğiniz örnekleri görüyorsunuz. Kırmızı sandalyelerinizi tamamlayacak bu tür aksesuar ve ürünler dekorasyonunuzda bir bütünlük oluşturur ve duvarları kırmızıya boyamaya gerek kalmadan, bu rengi mutfakta vurgulamanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner