İlginç Bir Hamak Modeli

Dedon, hamak, tasarım,

Kuş yuvasını andıran ve minderli, yastıklı bir hamak düşünün. Aslında bunun için yorulmayın, çoktan birileri düşünmüş, tasarlamış ve ürünü piysaya sunmuş bile. Hamak,  dış mekanlarda kullanılan ve yan gelip yatmayı simgelediği için, huzurlu bir bahçe atmosferi için olmazsa olmaz sayılan eşyalardan biri. Asya ülkelerinde kamyon arkalarına bile hamak asıldığını görebilirsiniz. Batıya doğru doğal yaşam alanları azaldığı için hamaklar da gündelik hayatta pek kullanılamıyor.

Hamak için sadece bir bahçeniz olması yeterli değil. Gölgesinde serinleyip hamağınızı asabileceğiniz ağaçlara da ihtiyacınız var. Dış mekan mobilya firmalarının ilklerinde sayılabilecek, Alman Dedon markasının bu hamağı ise başlı başına bir mobilya. Ağaç dalına asarak ya da bahçenin bir kenarına yerleştirerek kullanılabiliyor. Üstelik tek bir büyük ağaç da işinizi görebilir. İki dal arasına asmanız gerekmiyor.

Dedon ürünlerine Türkiye’de Odesign.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Odesign firmasının merkez telefonu: (0212) 278 56 78.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner