İkea Lambader Modelleri

Aydınlatma, ıkea, lambader,

İkea’da okuma, aydınlatma, dekoratif amaçlı olarak farkı kategorilerde onlarca lambader modeli (ayaklı lamba) bulmak mümkün. Ayarlanabilen kolları olan, yere sabit, oynar başlıklı, pleksi ya da kağıt abajurları bulunan modeller ilk anda sayabileceklerimizden sadece bir kaçı. Fiyat seçenekleri ise oldukça geniş. 35 TL’ye de lambader bulabilirsiniz 450 TL’ye de. Bu sayfada hepsine yer veremiyoruz ama her tasarımdan bir örneği bulabilirsiniz.

Antifoni Lambader Yer ve Okuma Lambası: 99 TL

Dökme demirden üretilen modelin lamba koruma camı var. İstediğiniz yöne doğru kolayca yönlendirebileceğiniz başlık halojen ampulden dolayı çabuk ısındığı için eşyalara 10-12 cm’den yakın olarak ve çocuk odalarında kullanımı tavsiye edilmiyor. Siyah, lame renkleri ve tek noktadan kırılan modelleri mevcut.

Artstid Lambader: 89,95 TL

155 cm uzunluğunda ayağı bulunan yer lambası çelik üzeri fırçalı nikel kaplama gövdeye sahip. Kumaş başlığı ile ışığı yumuşak olarak dağıtan model in kordon uzunluğu 2.1 m. Aynı tasarımın duvar aplikleri de var.

İkea 365+ Lambader: 298 TL

Genel olarak İkea’da satılan lambader fiyatlarının ortalamasının üzerinde fiyatı bulunan 365+ çelik üzeri renkli toz boya kullanılarak üretilmiş. 152 cm uzunluğundaki lambanın dimmeri ile ışığı istediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz. Plastik iç çerçevesi ışığı yumuşatıyor ve okuma için uygun bir aydınlatma sağlıyor.

İkea Not Lambader: 34,95 TL

174 cm uzunluğundaki lamba en hesaplı lambaderler arasında yer alıyor. Genel aydınlatma için kullanabileceğiniz ürün çelik ayaklı ve plastik abajurlu. Ampul kutudan çıkmıyor ayrı olarak satın almalısınız.

Nyfors Lambader: 198 TL

Alüminyum ayaklı modelin abajuru polyester ve polietilen ile üretilmiş. Elektrik kablosu 2 metre ve yüksekliği 135 cm ile 170.5 cm arasında ayarlanabiliyor. Işık ayarı bulunan lamba halojen ampulle çalışıyor.

İkea Orgel Kağıt Abajurlu Lambader: 69,95 TL

Tasarruflu ampuller ile kullanabileceğiniz ayaklı lamba 154 cm yüksekliğinde. Ayağı çelik ve yerden ayakla basarak kapatma düğmesi bulunuyor. Lambanın kordon uzunluğu ise 2.8 m.

Stranne Yer Lambası: 149 TL

Modern ev dekorasyonunu tamamlayıcı bir aydınlatma elemanı olarak tercih edilebilecek modelin kolları sentetik kauçuktan üretilmiş ve led aydınlatma kullanılmış. Yüksekliği 138 cm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner