Hannah Montana Duvar Çıkartmaları

çıkartma, Hanna Montana, lambiri tavanli ev dekorasyonlari, sticker,

Disney Channel’ın en meşhur karaterlerinden birini eminim çoğu kişi tanıyor: Hannah Montana. Amerikalı genç şarkıcı Miley Cyrus’un canlandığı Hannah Montana hayranlığı sadece ülkemizi değil, tüm dünyayı sarmış durumda. Eğer daha önce seyretmemiş olan kaldıysa, Hannah’nın maceralarını  Disneyturkiye.com.tr adresinde bulabilir. En çok da kız çocukları saçından kemerine kadar ona özeniyor. Hannah Montana duvar çıkartmaları son günlerde özellikle kız çocuklarının en beğendiği duvar süslerinden biri.

Fotoğraflarda farklı boylarda duvar çıkartmaları ve en sağda da dev boyda, partiler için düşünülmüş Hanna Montana duvar dekorunu  görüyorsunuz. Peki bu çıkartmaları nereden ve kaça alabilirim diyecek olursanız:

Duvarstickeri.com adresinde, Disney kategorisinden, en solda gördüğünüz 2 adet stickerı 16,28 TL’ye satın alabilirsiniz. Kaliteli baskı ve sağlığa zararlı boya kesinlikle içermediği söyleniyor.

E-tablo.com adresinde, yine ilk sıradaki Hanna Montana çıkartmaları 17,91 TL. Aynı ürün olmasına karşın stoklarda kalmamış olma ihtimaline karşın bu adresi de verdim.

Oyuncax.com adresinde ortadaki resimde duvara yapıştırılmış büyük boy Funtoosee ürünlerinden Hanna Montana çıkartmasını 29.90 TL’ye alabilirsiniz. Bu bir set ve bu fiyata fotoğrafta gördüğünüz, kelebekler, kalpler ve gitar çıkartmaları da dahil.

En sağ resimdeki duvar dekoru ise 85 x 165 cm ölçülerinde ve Partishop.net‘te sadece 17 TL.

Söz ettiğim bu sitelere gittikten sonra, sitedeki arama kutusuna Hannah Montana yazdığınız takdirde bu ürünler karşınıza hemen çıkacaktır.

Çocuklar anne babalarından başlayarak her zaman taklit edecek, kendilerine örnek alacak birilerini bulurlar. Gür saçları, parlak giysileri ve şarkılarıyla Hanna Montana’yı bu kadar sevmeleri tesadüf değil. Bu karakterin dünya çapında hayranları var. Ancak bu durum, Hanna’yı  kendileriyle karşılaştırıp mutsuz olacakları bir noktaya gelmemeli. Anne babalar bu konuda çocuklarını mutlaka takip etmeliler. Çocuğa kendisinin de değerli biri olduğu hissettirilmeli. Aşırıya kaçan davranışları olduğunu düşünüyorsanız doktorunuza danışabilirsiniz. Öte yandan birilerini kendilerine örnek almaları ve özenmeleri son derece doğal bir davranış. Yani şu aradaki meşhur ince çizgi. Ebeveynlere yine çok düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner