Göz Alıcı Nevresim Takımları

ev tekstili, nevresim takımı, yatak örtüsü,

Yatak odası dekorasyonunda yatak, ister istemez odanın hem görsellik hem de işlev açısından odak noktasıdır. Odanız için belirlediğiniz tarzı seçeceğiniz nevresim takımlarıyla destekleyebilirsiniz. Hatta kimi zaman ilginç bir nevresim takımı odanın tüm havasını değiştirecek güçte olabilir. ‘Gerçekten böyle yatak takımları var mı?’ diye soracak olursanız, işte örnekler.

Her biri ayrı güzellikte olan bu nevresim takımları birer gece elbisesi kadar şık duruyor. Yukarıda sözünü ettiğimiz, odayı bir çırpıda bambaşka bir görünüme bürüyebilecek yatak takımları derken işte bu tip ürünleri kast ediyordum. İkinci fotoğraftaki, cam göbeği renkli takım için vintage juponlardan esinlenilmiş ve kumaştaki büzgüler elde yapılmış. Kullanıcı yorumları ise ürünlerin yumuşaklığını ve rahatlığını öve öve bitiremiyor.

Fotoğraftaki beyaz yatak takımı bir gelinlikten farksız duruyor. Dev yıldızçiçekleriyle süslü yorganın altındaki çarşafın eteklerindeki büzgüler takıma son noktayı koyuyor. Böyle bir takımın yatak odasında gizlenmesi haksızlık! Ben herhalde herkesin görmesini isterdim.

Gelelim bu güzel takımların fiyatına ve nerede satıldığına. Bu noktada bazı tatsız haberlerimin olduğunu söylemeliyim. Çünkü bu ürünler Amerikalı bir alışveriş firmasınca satılıyor: Anthropologie.com. Siteye girdikten sonra, ilk önce ‘House & Home‘ ve ardından ‘Bedding‘ kategorilerine tıklayarak bu özel takımlara ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapmanın mümkün olduğu site, Türkiye’ye de gönderim yapıyor. ( işte bu iyi haber.)

Diğer bir tatsız haber ise ürünlerin fiyatları ile ilgili. Nevresimler bu kadar özel olunca elbette fiyatlar da yükseliyor. Yorganlar 198$ ile 328$ arasında değişiyor. Yastıkların tanesi ise 88$. ürünleri tek tek satın alabiliyorsunuz, takım satın almak zorunda değilsiniz. Evet, pahalı ama yeni ev kuranlar belki diğer masrafların arasında bu siparişi kaynatabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner