Geometrik Desenli Halılar

desen,

Eğer geleneksel halıların desenlerini ya da kilim desenlerini düşünecek olursak aslında büyük bir bölümü geometrik şekiller ile üretilmekteydi. Tabii bu geometrik desenli halılar el emeği göz nuru olduğu için şimdi (bulabilirseniz) binlerce liraya satılıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte istenilen deseni (ne kadar karmaşık olursa olsun) dakikalar içinde halıya işleyebilen makineleri bulmak mümkün. Halı ipliklerinin kalitesi ne olursa olsun ya da yapılabilecek desen seçenekleri sınırsız olsa da geometrik desenli halılar günümüzde hala en çok üretilen ve satılan modeller arasındaki yerini koruyor.

İthal halı satışı yapan ya da halı imalatçısı firmaların her sene çıkardıkları kataloglarda farklı geometrik desenlerin bulunduğu halı modellerini görmek mümkün. Renk seçenekleri de oldukça geniş. Halıyı alacağınız odanın dekorasyonuna ve rengine göre halı bulmakta zorlanmayacaksınız. Bu sayfada tüm geometrik desenli halılara yer veremiyoruz ancak büyük markaların modelleri arasında yer alan bazı tasarımları burada bulabilir ve alışverişe çıktığınızda ne gibi ürünlerle karşılaşacağınız konusunda bir fikir edinebilirsiniz.

Merinos Hobby Shaggy koleksiyonunda yer alan geometrik desenli halılar 200X290’dan 80X150’ye kadar 7 farklı ölçüde üretilmiş.

 

 

Saray Halı’da daha canlı renklerin kullanıldığı modern geometrik desenli halılar bulabilirsiniz.

Oda Bölme Modelleri

Fuşya Rengi Dekorasyon

Eskitilmiş Ahşap Mobilya Dekorasyonu

Cam Oda Kapıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner