Fransız Country Tarzı Yemek Odası İndirimde

Fransız country, yemek odası takımı,

Fransız country tarzı ahşabın sıcaklığını ve çiçeklerle bezenmiş kır manzaralarının renklerini barındırır. Bu tarz adını geçmiş yüzyıllarda Fransa’nın sahil kasabalarındaki evlerin dekorasyon tarzından almıştır. Fransız country sade görünür ama eve güçlü bir karakter katar. Açık renkler desenlerle birleşir ve ortaya iç açıcı bir görüntü çıkar.

Burada gördüğünüz takımı Dekorasyon.com adresindeki online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Ahşap eskitme ürünler arasında yemek masası, sandalye, orta sehpa, konsol, ayna, büfe ve dresuar gibi evinizde country tarzını uygulamanıza imkan verecek pek çok ürün bulunuyor.

Fiyatlara şöyle bir göz atacak olursak:

Sandalye: 231,75 TL

90 cm x 180 cm yemek masası: 998,30 TL

Konsol: 1443 TL

Üst büfe: 739,20 TL

* Bu fiyatlar şu an (Haziran 2012) indirimli kampanya fiyatları olduğundan, bu makaleyi geç okuyanlar fiyatlarda değişiklik fark edebilir ya da ürün stoklarda tükendiği için sitede göremeyebilirsiniz.

Evde ferah bir atmosfer yaratacak, sıcak sohbetler için uygun ortamı sağlayacak, şık bir takım olduğunu düşünüyorum. Porselen ya da ferforje aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Fransız country tarzı ile yakından ilgileniyorsanız ‘Fransız Country Tarzı Dekorasyon‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner