Ferforje Karyola Modelleri ve Fiyatları

demir karyola modelleri, mutfakürünler ferforje turkiye,

Son yıllarda country tarzına duyulan ilginin artmasıyla doğal malzemeden üretilen mobilyalara pek çok evde rastlıyoruz. Ahşabın yanı sıra ferforje eşyalar da sıkça tercih ediliyor. Merdiven korkuluğu, sandalye, saksılık, yatak başı ya da karyola gibi sayısız, farklı kategorideki ürünü satın alırken ferforje her zaman seçenekler arasındadır. Burada ferforje karyola modelleri ve fiyatlarına göz atacağız.

Bu ferforje karyolanın en büyük özelliği cibinlikli olması. Son derece şık duruyor ve herhangi bir yatak odasına apayrı bir hava katacağı da ortada. Burada göreceğiniz ürünlerin tamamı Demarforge marka.

Firmanın web sitesi: Demarforge.com.

Telefon numarası ise  (0256) 231 04 57, Aydın. Türkiye’nin pek çok iline gönderim yapan firmanın ürünlerini online alışveriş sitelerinde bulmanız mümkün.

Yukarıda cibinlikli karyola ve iki ferforje komodinin toplam satış fiyatı ise:  2030 TL. Online alışveriş sitelerinde indirimli fiyatlara rastlayabilirsiniz.

Ferforje bir karyola alırken aklınıza gelen başlıca sorulardan biri de yatağın sarsılmalara karşı dayanıklılığı olacaktır. İnce ayaklar üzerindeki yatağın uyku sırasında sallanması, gıcırdaması vb problemlerin yaşanmaması için bu yatakların metal taşıyıcısı kavisli, sac malzemeden üretilmiş. Yani metal taşıyıcı sarsıntıyı kesme özelliği taşıyor.

Yukarıda gördüğünüz ürünün fiyatı, 2 adet komodin de dahil olmak üzere: 1755 TL.

Ferforje karyolalarda farklı renk seçenekleri sunulmakta. Odanızın dekorasyon tarzına göre beyaz, siyah, gümüş, altın ve bakır renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu da gardırop ya da tuvalet masanıza uygun bir ferforje karyola satın alma şansınız olduğu anlamına gelir. Yukarıdaki beyaz, ferforje karyolanın fiyatı ise yine 2 komodiniyle beraber 1680 TL.

Ferforje karyolalar son derece şık görünüyorlar ama eşya depolamak için bazalarının olmaması, bazalı yataklar karşısında en büyük dezavantajları. Eğer bazalı bir yataktan vazgeçip ferforje karyola alacaksanız, bazada sakladığını eşya için yer açabileceğinizden emin olmalısınız. Bu fotoğraftaki modelin fiyatı, 2 komodini de dahil 1385 TL.

Ferforje karyolaların en çok klasik, vintage, country, İngiliz ve Fransız tarzlarına yakışacağı söylenebilir. Eskitilmiş görünümlü ahşap mobilyalar ile birlikte çarpıcı görünümler elde edilebilir. İşlemeli ya da renkli yatak örtüleri, çiçek desenli yastıklar, klasik model abajurlar ferforje karyolaya yakışacaktır.

Yukarıda gördüğünüz modelin fiyatı, komodinlerle birlikte 1855 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner