Farklı Tarzlara Uygun Banyo Mobilyaları

banyo dolabı, banyo mobilyası, banyo takımı, kırmızı banyo, renkli banyo dolapları, tarzına uygun banyo, zen,

Banyo mobilyasının banyonun dekorasyon tarzını belirlediğini söylemek yanlış olmaz. Nasıl bir banyo istediğinize bağlı olarak klasik ya da modern tasarımlar arasından hem zevkinize hem de banyonuzun yapısına göre uygun bir tane seçebilirsiniz. Merkezi İstanbul’da bulunan Vanucci markasının banyo dolapları, pek çok farklı tarza hitap edebilecek nitelikte ve Türkiye’de pek çok ilde satış mağazaları var.

Zen banyo dekorasyonu için aradığınız mobilya yukarıdaki gibi açık renk, ahşap bir takım olabilir. Turkuvaz rengindeki cam lavabo banyoya hem ferahlık hem de renk katacaktır. Özellikle mobilya için yeterince geniş olmayan banyolarda şık ve pratik bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Renkli banyo dolapları kullanmak isteyenler için örnek olsun diye yukarıda gördüğünüz  kırmızı takımı seçtim ama aynı modelin siyah ya da beyaz gibi nötr renkleri de var. Gri duvar ve kırmızı banyo takımı en uyumlu kombinasyonlardan biridir. Ancak banyo çok küçükse koyu renk duvar mekanı kapatabilir. Neyse ki böyle bir banyo takımını açık renk duvarla da rahatça kullanabilirsiniz. Modern ve renkli dekorasyon tarzına uygun bir örnek.

Banyonuzda iddialı renkler kullanmadan da gayet çarpıcı bir dekorasyon yapabileceğiniz en güzel kanıtı bu banyo takımı olsa gerek. Fotoğrafta görünmüyor ama aynanın formunda banyo dolabı da var takımda. Doğadan ilham alan, farklı formuyla kendi içinde enerjisi olan modern ve minimalist tarzda bir takım.

Adı üstünde, klasik. Klasik tarzın modası hiç geçmez ve yukarıdaki gibi klasik tarzda bir banyo takımıyla geleneksel ya da İngiliz tarzında bir banyo dekorasyonu ortaya koyabilirsiniz. Farklı ahşap renkleri bulunan takımın dolapları da oldukça kullanışlı. Banyolarda cam kapaklı dolaplara çok sık rastlamıyoruz. Buradaki örnek farklı ve zarif duruyor.

Vanucci’nin satış noktaları ve adres bilgileri gibi ayrıntılara, markanın web sitesinden ulaşabilirsiniz: vanucci-tr.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner