Fantastik Banyo Aksesuarları

Bu tip özel tasarımlı, oyuncaklı aksesuarları görünce çok beğeniyorum ama eve almaya kalsak acaba kullanışlı mı? Her şeyiyle geleneksel şekilde döşenmiş bir banyoda ilginç aksesuarlara yer açmak kolay olmaz elbette. İlginç aksesuarlar kullanılacaksa banyonun genel karakteri buna uygun olmalı.

Fotoğrafta gördüğünüz tuvalet kağıdı askıları eğlenceli bir misafir tuvaletinde hiç de fena durmayabilir. Erkek çocuklarının banyoda görmekten hoşlanacağı aksesuarlar olduklarına da şüphe yok. Bu tip aksesuarların genç işi olduğunu kabul etmekle birlikte insan beğenmekten de geri duramıyor.

Bu fantastik dünyadan fırlamış tuvalet kağıdı askılıklarını beğendiyseniz designtoscano.com adresli web sitesinden online olarak satın alabilirsiniz. Türkiye’ye de gönderimleri var gözüküyor. 40 – 45 Dolarlık satış fiyatına bir de gönderim ücreti ekleneceğini unutmayın.

Fotoğraflarda kullanılan tuvalet kağıtlarının da askılıklar kadar özel olduğunu görebilirsiniz. Ancak sitede bu tuvalet kağıtlarının satışta olmadığı bilgisi yer almış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner