Eski Mutfak Nasıl Dekore Edilir?

yenileme,

Özellikle uzun süredir aynı dairede oturanlar için mutfak en çabuk yıpranacak odalardan biridir. Dolaplar sürekli açılıp kapanır, tezgah üzerinde sürekli çalışılır, su sıçrar, yağ sıçrar ve günün birinde bir bakarsınız ki mutfak tam anlamıyla dökülüyor. Eski mutfağınızı yenilemeye karar verdiğinizde elbette bu yenilemenin ne boyutta olacağını belirleyen bütçeniz olacaktır. Baştan aşağı bir yenileme yapabiliyorsanız, şu fotoğraflara bir göz atmalısınız.

Her iki fotoğrafın aynı mutfağa ait olduğuna inanması zor. Burada yapılan ilk çalışma salon ve duvarı ayıran duvarın yıkılması olmuş. İkinci olarak mutfak dolapları ve duvar rengi birbirine kontrast oluşturacak şekilde farklı renklerde yeniden düzenlenmiş. Mutfak zemini ve dolaplar aynı renkte tercih edilmiş. Tezgah duvarı dolaplarla uyumlu olarak siyaha çevrilmiş. Eviyenin yeri değiştirilmiş ve pencere altına alınmış böylelikle tezgah genişlemiş. Duvarın yıkılması mutfak masası koyulmasına izin vermiş.

Daha düşük bütçe ile mutfak yenileyeceksiniz tüm dolapları değil sadece dolap kapaklarını değiştirerek, tezgah duvarına farklı fayans döşeterek ve duvarınızın rengini değiştirerek de mutfağınızı yeni bir görünüme çevirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner